"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 25 шілдедегі № 114-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.02.2024 № 137 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құрамында:
"Премьер-Министрдің орынбасары – Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Басшысы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі";
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р "Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2023 года № 114-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2024 года № 137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.02.2024 № 137.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р "Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в составе Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан:
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
строку "Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов