"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 154-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.02.2024 № 137 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөнінде республикалық штаб құру туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі республикалық штаб (бұдан әрі – Республикалық штаб) құрылсын.";
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құрамында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі республикалық штабтың құрамы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі" деген жол алып тасталсын;
"Премьер-Министрдің орынбасары – Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Басшысы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі" және "Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі" деген жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әділет министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі";
"Қазақстан Республикасының Энергетика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р "Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2023 года № 154-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2024 года № 137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.02.2024 № 137.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р "Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об образовании Республиканского штаба по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Образовать Республиканский штаб по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан (далее – Республиканский штаб) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.";
в составе Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Состав Республиканского штаба по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан";
после строки "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" исключить;
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр здравоохранения Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр туризма и спорта Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан";
строки "Министр культуры и спорта Республики Казахстан" и "Министр информации и общественного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр юстиции Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр транспорта Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан";
строку "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
после строки "Министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр торговли и интеграции Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Смаилов