Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Экономикалық өсуді қамтамасыз ету жөніндегі жедел штаб құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 10 маусымдағы № 77-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес:
1. Мынадай құрамда Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Экономикалық өсуді қамтамасыз ету жөніндегі жедел штаб (бұдан әрі – штаб) құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, жетекші;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі;
Қазақстан Республикасының Көлік министрі;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі;
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі;
Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының Өңірлік даму және бақылау бөлімінің меңгерушісі;
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша);
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша).
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 01.07.2024 № 94-ө өкімімен.
2. Штаб отырыстары күнделікті негізде өткізіліп, кейіннен Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне баяндама жасалып тұрсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

Об образовании Оперативного штаба по обеспечению экономического роста при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2024 года № 77-р.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан":
1. Образовать Оперативный штаб по обеспечению экономического роста при Правительстве Республики Казахстан (далее – штаб) в следующем составе:
Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь;
Министр финансов Республики Казахстан;
Министр энергетики Республики Казахстан;
Министр транспорта Республики Казахстан;
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан;
Заведующий Отделом регионального развития и контроля Аппарата Правительства Республики Казахстан;
председатель правления Акционерного общества "Фонд народного благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию);
председатель правления Акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 01.07.2024 № 94-р.
2. Заседания штаба проводить на ежедневной основе с последующим докладом Премьер-Министру Республики Казахстан.
Премьер-Министр О. Бектенов