Әскери техниканы экспорттау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1993 ж. 7 маусым N 232-ө
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 16 ақпандағы N 118 қаулысына сәйкес:
"КЭМПО" корпорациясының кәсiпорындары экспортқа берiп тұратын қару-жарақ пен әскери техника, арнаулы жинақтаушы бұйымдар, жұмыстар мен қызметтер тiзбесi N 1 қосымшаға (құпия) сәйкес;
"КЭМПО" корпорациясының кәсiпорындары экспортқа берiп тұратын арнаулы өнiмдер, жинақтаушы бұйымдар, жұмыстар мен қызметтер тiзбесi N 2 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
"КЭМПО" мемлекеттiк корпорациясы Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп министрлiгiмен келiсiм бойынша кәсiпорындардың ТМД елдерiмен әскери-техникалық ынтымақтастығы саласында қару-жарақтың, әскери техниканың, арнаулы жинақтаушы бұйымдардың, жұмыстар мен қызметтердiң экспорты мен импорты жөнiндегi өтiнiштерiн бекiтiлген тiзбелерге және жасалған шарттарға (контрактiлерге) сәйкес қарастырсын.
Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi тiзбеде көрсетiлген өнiмдердiң, жұмыстар мен қызметтердiң экспорты мен импортына "КЭМПО" Мемлекеттiк корпорациясының рұқсаты бойынша кәсiпорындарға лицензия беру мәселесiн қарайтын болсын.
Тiзбелерде көрсетiлген өнiмдердi өндiру, жұмыстар мен қызметтердiң ақшаға шаққандағы көлемiн өнiм жасаушы кәсiпорындар инфляцияны ескере отырып уағдаластық негiзде тапсырыс берушiлермен нақтылайды.
Премьер-министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
1993 жылғы 7 маусымдағы
N 232 өкiмiне
N 2 қосымша
"КЭМПО" корпорациясының кәсiпорындары, 1993 жылы
экспортқа берiп тұратын арнайы өнiмдердiң,
жинақтаушы бұйымдардың, жұмыстар мен қызметтердiң
ТIЗБЕСI

Об экспорте вооружений и военной техники
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 7 июня 1993 года N 232-p
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 февраля 1993 г. N 118 утвердить:
перечень вооружений и военной техники, специальных комплектующих изделий, работ и услуг, поставляемых предприятиями государственной корпорации "КЭМПО" на экспорт, согласно приложению N 1 (секретно);
перечень специальной продукции, комплектующих изделий, работ и услуг, поставляемых предприятиями государственной корпорации "КЭМПО" на экспорт, согласно приложению N 2.
Государственной корпорации "КЭМПО" по согласованию с Министерством промышленности Республики Казахстан рассматривать обращения предприятий по экспорту и импорту вооружений, военной техники, специальных комплектующих изделий, работ и услуг в области военно-технического сотрудничества со странами СНГ согласно утвержденным перечням и заключенным договорам (контрактам).
Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан рассматривать вопрос выдачи предприятиям лицензий на экспорт и импорт указанной в перечнях продукции, работ и услуг по разрешениям Государственной корпорации "КЭМПО".
Объемы производства продукции, работ и услуг, указанные в перечнях, в денежном выражении уточняются предприятиями-изготовителями с заказчиками с учетом инфляции на договорной основе.
Премьер-министр
Приложение N 2
к распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 7 июня 1993 г. N 232-p
ПЕРЕЧЕНЬ
специальной продукции, комплектующих
изделий, работ и услуг, поставляемых
предприятиями корпорации "КЭМПО" на
экспорт в 1993 году
(Таблица)