Мұнай шикiзатын тасымалдау жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1993 жылғы 17 қарашадағы N 520-ө Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406  Қаулысымен.
Теңiз - Астрахань - Тихорецк - Новороссийск маршруты бойынша мұнай экспорты үшiн тасымал жүйесi құрылысы жөнiндегi Каспий мұнай құбыры Консорциумы туралы келiсiмдi жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi:
"Тенгизшевройл" бiрлескен кәсiпорнымен мұнай шикiзатын тасымалдау жөнiнде Консорциум директорларымен келiсiлген тариф пен негiзгi шарттар негiзiнде келiсiм жасассын;
валюталық реттеу, салық салу, жер пайдалану, қаржыландыру, активтер енгiзу, мемлекеттiк басқару органдарымен бiрлесе қимыл жасау мәселелерi бойынша кеңестермен ұсыныстар дайындайтын мүдделi министрлiктер мен ведомстволар өкiлдерiнен жұмыс тобын құрсын.
Премьер-министр

О заключении соглашения о тpанспоpтиpовке нефти
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 17 ноября 1993 года N 520-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 17 ноября 1993 года N 520-p утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406
С целью реализации Соглашения о Каспийском трубопроводном консорциуме по строительству транспортной системы для экспорта нефти по маршруту Тенгиз - Астрахань - Тихорецк - Новороссийск Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан:
заключить соглашение с совместным предприятием "Тенгизшевройл" о транспортировке сырой нефти на основе тарифа и основных условий, согласованных Советом директоров Консорциума;
создать рабочую группу из представителей заинтересованных министерств и ведомств для разработки рекомендаций и предложений по вопросам валютного регулирования, налогообложения, землепользования, финансирования, внесения активов, взаимодействия с органами государственного управления.
Премьер-министр