СПОРТТАҒЫ ҰЛТТЫҚ КОМАНДА ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРIНIҢ ӨКIМI 2 наурыз 1994 ж. N 85-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 723 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.09.2022 № 723 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. 1993 жылғы 1 қаңтарда құрылған жалпы саны 1000 адамдық спорт түрлерi бойынша штаттағы ұлттық команданы бұдан әрi де ұстау қажет деп есептелсiн.
2. Спорт түрлерi бойынша штаттағы ұлттық команданың негiзгi, стажерлiк және резервтiк құрамына енгiзiлген спортшылар жаттығу күндерiнде шығындардың қолданылып жүрген ақшалай нормасы бойынша жалпы лимитi жылына 250 мың адам-күндiк тамақпен қамтамасыз етiледi деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жыл сайын бюджеттi құрастыру кезiнде штаттағы ұлттық команданы ұстау мен оларды керек-жарақпен жабдықтауға арналған шығындарды, оның iшiнде валюта сатып алуға арналған шығынды еске алатын болсын.
Премьер-министр

О национальных штатных командах по видам спорта
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 2 марта 1994 года N 85-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2022 года № 723.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.09.2022 № 723 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Считать целесообразным дальнейшее содержание национальных штатных команд по видам спорта с общей численностью 1000 человек, созданных с 1 января 1993 г.
2. Установить, что спортсмены, включенные в штатные национальные команды по видам спорта в основной, стажерский и резервный составы, обеспечиваются питанием по действующим денежным нормам расходов в дни их тренировок с общим лимитом 250 тыс. человеко-дней в году.
3. Министерству финансов Республики Казахстан при ежегодном составлении бюджета учесть расходы на содержание и экипировку национальных штатных команд, включая расходы на покупку валюты.
Премьер-министр