Тәжiрибелiк үлгiлердi әкету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 27 қазандағы N 0424
1. "Қазақстан Республикасының аймағында тауарлардың (жұмыс пен көрсетiлетiн қызметтiң) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 P951002_ қаулысына сәйкес "Үлбi" мемлекеттiк холдинг компаниясы мен АҚШ-тың "AGC Grоuр, Inс." корпорациясы арасындағы шартқа орай "Үлбi" мемлекеттiк холдинг компаниясына АҚШ-тың Сан-Диего қаласындағы "Қазақстан АҚШ-та" халықаралық көрмесiне апару үшiн кейiн қайта алып келетiн тәжiрибелiк үлгiлердi әкетуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және Сауда министрлiгi "Үлбi" мемлекеттiк холдинг компаниясына белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-министр

О вывозе опытных образцов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 1995 г. N 424-p
1. В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002 P951002_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) на территории Республики Казахстан" разрешить Государственной холдинговой компании "Ульба" вывоз, с последующим возвратом опытных образцов, для представления их на Международной выставке "Казахстан в США" в г. Сан-Диего, США, согласно договору между Государственной холдинговой компанией "Ульба" и корпорацией "АGС Grjuр, Inс.", США.
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию Государственной холдинговой компании "Ульба" в установленном порядке.
Премьер-министр