Бұйымдарды Болгарияға экспортқа шығару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 6 қараша N 440-ө
1. "Қазақстан Республикасының аумағында тауарлардың (жұмыс пен көрсетiлген қызметтiң) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 P951002_ қаулысына сәйкес "Металлист" Орал зауыты" акционерлiк қоғамына, Болгарияның "Арсенал" фирмасымен 1995 жылғы 22 тамыздағы N 08-1 контрактiнiң 1,2-қосымшаларына сәйкес жалпы сомасы 47400 АҚШ долларын алдын ала төлетiп, арнайы бұйымдарды Болгарияға экспортқа шығаруға рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-Министр

Об экспорте изделий в Болгарию
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 440-р
1. В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002 P951002_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ и услуг) на территории Республики Казахстан" разрешить акционерному обществу "Уральский завод "Металлист" экспорт в Болгарию специальных изделий согласно приложениям 1, 2 к контракту N 08-1 от 22 августа 1995 года с фирмой "Арсенал", Болгария, на общую сумму 47400 долларов США с предоплатой.
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
Премьер-Министр