Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Бiрiншi орынбасарының Ө К I М I 1995 жылғы 27 қыркүйек N 7-101-ө
1. Шет елдiк әрiптестi таңдау, Ақмола қаласында құрылыс
жағдайы мен халықаралық әуежайды пайдалануды айқындау, құрылысты
қаржыландыру схемасын әзiрлеу үшiн мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оспанов М.Т.    - Қазақстан Республикасы министрлер Кабинетiнiң
жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi
комитеттiң төрағасы, жұмыс тобының төрағасы
Нарышев Б.Ж.    - Әуе көлiгi департаментi директорының
орынбасары
Душимов Д.А.    - "Қазақстан әуе жолы" ұлттық акционерлiк
авиакомпаниясының президентi
Бекболатов Ш.Х. - "Қазақстан жолдары" мемлекеттiк акционерлiк
компаниясының президентi
Кравченко Ю.А.  - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
Аппараты Құрылыс, көлiк және коммуникациялар
бөлiмiнiң аға референтi
Сейдуалиев С.С. - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
сыртқы займдар, қарыздар мен халықаралық
қаржы ұйымдары басқармасының бастығы
Қасымов М.Е.    - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi
жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi
комитеттiң капитал нарығы басқармасының
бастығы
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетiне әуежай құрылысы жөнiндегi ұсынысты
тапсыратын болсын.
Премьер-министрдiң
бiрiншi орынбасары

О строительстве международного аэропорта в г. Акмоле
Распоряжение Первого Заместителя Премьер-министра Республики Казахстан от 27 сентября 1995 г. N 7-101-p
1. Для выбора инопартнера, определения условий строительства и
эксплуатации международного аэропорта в г. Акмоле, разработки схемы
финансирования строительства создать рабочую группу в составе:
Оспанов М.Т.      - председатель Комитета по использованию
иностранного капитала при Кабинете
Министров Республики Казахстан,
председатель рабочей группы
Нарышев Б.Ж.      - заместитель директора Департамента
воздушного транспорта
Душимов Д.А.      - президент Национальной акционерной
авиакомпании "Казахстан ауе жолы"
Бекбулатов Ш.Х.   - президент Государственной акционерной
компании "Казахстан жолдары"
Кравченко Ю.А.    - старший референт Отдела строительства,
транспорта и коммуникаций Аппарата
Кабинета Министров Республики Казахстан
Сейдуалиев С.С.   - начальник Управления внешних займов,
долгов и международных финансовых
организаций Министерства финансов
Республики Казахстан
Касымов М.Е.      - начальник Управления рынков капиталов
Комитета по использованию иностранного
капитала при Кабинете Министров
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок представить Кабинету
Министров Республики Казахстан предложения по строительству
аэропорта.
Первый заместитель
Премьер-министра