Мiндеттердi бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 7 маусым N 270. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-министiрiнiң 1996.07.12. N 332 өкiмiмен.
1. Үкiмет Аппаратының Басшысы мен оның орынбасарлары арасында мiндеттердi беру бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 13 қарашадағы N 456 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 7 маусымдағы
N 270 өкiмiмен
бекітiлген
Үкiмет Аппаратының Басшысы мен оның орынбасарлары
арасында мiндеттердi
Бөлу
Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Басшысы
С.И.Шуткин
Аппарат пен оған ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың қызметiне жалпы басшылық жасау.
Қазақстан Республикасы Үкiметi мен оның Төралқасының мәжiлiстерiн өткiзу, Үкiмет қаулылары мен Премьер-Министр өкiмдерiнiң жобаларын әзiрлеу мәселелерi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Парламентпен, Президент Әкiмшiлiгiмен және аумақтар әкiмдерiмен өзара iс-қимылын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қабылданған қаулыларының, Қазақстан Республикасы Президентi мен Парламентi актiлерiнiң Үкiметтiң құзыретiне жататын бөлiгiнiң орындалуын ұйымдастыру.
Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, өзге де орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың қызметiн үйлестiру.
Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң және Үкiмет тағайындайтын өзге де орталық органдардың басшыларын өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiстi түрде орындамағаны үшiн тәртiптiк жауапкершiлiкке тарту туралы ұсыныстар әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң заң бастамашылығы құқығын жүзеге асыру мәселелерi, Үкiмет қабылдайтын нормативтiк актiлердiң Қазақстан Республикасының Конституциясымен және заңдарымен үйлесуiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң актiлерiн министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң, өзге де орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың орындалуын бақылау жөнiндегi жұмысты үйлестiру.
Ә.М.Қажыгелдиннiң, Г.Г.Штойктың, Н.Қ, Есенғариннiң, Н.А.Шәйкеновтың кеңесшiлерi топтарының
Кадр жұмыс бөлiмiнiң
Қорғаныс және құқық тәртiбi бөлiмiнiң
Заң бөлiмiнiң
Үкiмет Кеңесiнiң
Қазақстан Республикасы Парламентiндегi Үкiмет өкiлдiгiнiң жұмысын үйлестiру.
Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппараты
Басшысының бiрiншi орынбасары
Б.Т.Биманбетов
Өндiрiстiк емес салаларды басқару iсiн үйлестiру мәселелерi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қызметiн ұйымдық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету мәселелерi.
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
Сыртқы байланыстар бөлiмiнiң
Қаржы-шаруашылық бөлiмiнiң
Аграрлық сектордағы реформалар бөлiмiнiң
Мемлекеттiк қызметшiлерге зейнетақы белгiлеу секторының
Үкiмет Аппаратының Өндiрiстiк-пайдалану бөлiмiнiң жұмысын үйлестiру.
Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппараты
Басшысының орынбасары
Т.Қ.Бегахметов
Республикадағы экономикалық және әлеуметтiк дамуды талдау, экономикалық реформаларды жүзеге асыру барысында бақылауды ұйымдастыру, Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы жоғары экономикалық кеңеспен өзара iс-қимыл мәселелерi.
Мемлекет иелiгiнен алу, жекешелендiру, кәсiпкерлiктi дамыту мәселелерi.
ТМД мемлекеттерiнiң интеграциясын күшейту iсiндегi үйлестiру мәселелерi.
Бюджеттi, кредиттiк саясатты, ақша айналысын, еңбек және халықты жұмыспен қамту, шетелдiк инвестицияларды қалыптастыру жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру.
Экономикалық реформалар орталығының, Үкiмет Баспасөз қызметiнiң жұмысы мәселелерi, Ғылыми-техникалық прогресс.
Материалдық өндiрiс салаларын, оның iшiнде агроөнеркәсiп кешенiн басқаруды үйлестiру мәселелерi.
Қаржы, еңбек және ақша айналысы бөлiмiнiң
Экономикалық саясат бөлiмiнiң
Өнеркәсiп саясаты және өнеркәсiп саясаты жөнiндегi кеңесшiлер тобы бөлiмiнiң
Экономикалық реформалар орталығының жұмысын үйлестiру.
Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппараты Басшысының
орынбасары - Аумақтық даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Қ.Е. Көшербаев
Аумақтарды әлеуметтiк-экономикалық дамыту мәселелерi, Үкiметтiң аймақтарындағы шешiмдерiнiң орындалуын бақылау, жергiлiктi атқарушы органдардың кадр мәселелерi.
Республикалық шараларды жүргiзу кезiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты бөлiмдерiнiң аймақтық проблемаларды шешу жұмысын үйлестiру.

О распределении обязанностей
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 1996 г. N 270-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 12 июля 1996 г. N 332-р ~R960332
1. Утвердить распределение обязанностей между Руководителем
Аппарата Правительства и его заместителями (прилагается).
2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 456.
Премьер-Министр
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 июня 1996 г. N 270-р
Р А С П Р Е Д Е Л Е Н И Е
обязанностей между руководителем Аппарата
Правительства и его заместителям
Руководитель Аппарата Правительства
Республики Казахстан
Шуткин С.И.
Общее руководство деятельностью Аппарата и подведомственных ему
организаций.
Вопросы проведения заседаний Правительства Республики Казахстан и его Президиума, подготовки проектов постановлений Правительства и распоряжений Премьер-Министра.
Обеспечение взаимодействия Правительства с Парламентом, Администрацией Президента Республики Казахстан и акимами территорий.
Организация исполнений принятых постановлений Правительства Республики Казахстан, актов Президента и Парламента Республики Казахстан в части, относящейся к компетенции Правительства.
Координация деятельности министерств, государственных комитетов, иных центральных и местных исполнительных органов.
Подготовка предложений о привлечении к дисциплинарной ответственности руководителей министерств, государственных комитетов и иных центральных органов, назначаемых Правительством, за ненадлежащее исполнение своих должностных обязанностей.
Вопросы реализации Правительством Республики Казахстан права
законодательной инициативы. Обеспечение согласованности нормативных
актов, принимаемых Правительством, с Конституцией и законами
Республики Казахстан.
Координация работы по контролю за исполнением актов Правительства
Республики Казахстан министерствами, государственными комитетами, иными
центральными и местными исполнительными органами.
Координация работы:
Групп советников Кажегельдина А.М., Штойка Г.Г., Исингарина Н.К.,
Шайкенова Н.А.
Отдела кадровой работы
Отдела обороны и правопорядка
Юридического отдела
Канцелярии Правительства
Представительства Правительства в Парламенте Республики Казахстан.
Первый заместитель Руководителя Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Биманбетов Б.Т.
Вопросы координации управления отраслями непроизводственной сферы.
Вопросы организационного и материально-технического обеспечения
деятельности Правительства Республики Казахстан.
Координация работы:
Отдела социально-культурного развития
Отдела внешних связей
Финансово-хозяйственного отдела
Отдела реформ в аграрном секторе
Сектора по установлению пенсий государственным служащим
ПЭО Аппарата Правительства
Заместитель Руководителя Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Бегахметов Т.К.
Вопросы анализа экономического и социального развития в республике, организация контроля за ходом осуществления экономических реформ, взаимодействия с высшим экономическим советом при Президенте Республики Казахстан.
Вопросы разгосударствления, приватизации, развития
предпринимательства.
Вопросы координации в деле усиления интеграции государств СНГ.
Организация работы по формированию бюджета, кредитной политики,
денежного обращения, труда и занятости населения, иностранных
инвестиций.
Вопросы работы Центра экономических реформ, Пресс-службы
Правительства.
Вопросы координации управления отраслями материального
производства, в том числе агропромышленного комплекса.
Научно-технический прогресс.
Координация работы:
Отдела финансов, труда и денежного обращения
Отдела экономической политики
Отдела промышленной политики и группы советников по вопросам
промышленной политики
Центра экономических реформ
Заместитель Руководителя Аппарата Правительства
Республики Казахстан - заведующий
Отделом территориального развития
Кушербаев К.Е.
Вопросы социально-экономического развития территорий, контроль за выполнением актов Президента и решений Правительства в регионах, кадровые вопросы местных исполнительных органов.
Координация работы отделов Аппарата Правительства Республики Казахстан в решении региональных проблем при проведении республиканских мероприятий.