Екiбастұз көмiрiн өндiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 3 шiлде N 317
Энергетика отынына деген Қазақстан мен ТМД елдерi энергетиктерiнiң қажетiн қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi бекiткен "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының 1995-2000 жылдарға арналған көмiр өндiрудегi және өңдеудегi шығындардың өзiндiк құнын кемiту бағдарламасына сәйкес "Екiбастұзкөмiр" мемлекеттiк
акционерлiк қоғамының жұмыс iстеп тұрған резервтерiн жетiлдiру мен
техникалық қайта жарақтандыру жолымен Екiбастұз көмiрiн өндiрудi
оңтайландыру жөнiндегi шаралар мақұлдансын.
2. Осы өкiмнiң орындалу барысына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгiне
жүктелсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О добыче экибастузского угля
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1996 г. N 317-р
В целях обеспечения потребности энергетики Казахстана и стран СНГ в энергетическом топливе:
1. Одобрить мероприятия по оптимизации добычи экибастузского угля путем модернизации и технического перевооружения действующих разрезов Государственного акционерного общества "Экибастузкомир" в соответствии с Программой снижения затрат по себестоимости добычи и переработке
угля на 1995-2000 гг. по Государственному акционерному обществу
"Экибастузкомир", утвержденной Министерством энергетики и угольной
промышленности Республики Казахстан.
2. Контроль за ходом реализации настоящего распоряжения возложить
на Министерство энергетики и угольной промышленности Республики
Казахстан.
Заместитель
Премьер-Министра