"Қазақ радиотехникалық зауыты" акционерлiк қоғамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 12 шiлде N 333
"Алматы қаласында "Қазақ радиотехникалық зауыты" акционерлiк қоғамының базасында қазiргi заманғы теледидар зауытын жобалау мен салу жөнiндегi халықаралық конкурс өткiзу туралы "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 қаңтардағы N 28 қаулысын орындауды қамтамасыз ету, сондай-ақ осы заманғы радиоэлектронды және күрделi техникаларды өздерiмiз өндiрудi жедел дамыту, олармен рынокты молықтыру, олардың экспортын әуелетiп көтеру мақсатында:
1. "Қазақ радиотехникалық зауыты" акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасындағы осы заманғы радиоэлектронды және күрделi тұрмыстық техникалар өндiрiсi жөнiндегi базалық кәсiпорын деп белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi "Қазақ радиотехникалық зауыты" акционерлiк қоғамының инвестициялық жобасын 1996 жылға арналған басым мемлекеттiк инвестициялық жобалардың индикативтi тiзбесiне енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi үш ай мерзiм iшiнде "Қазақ радиотехникалық зауыты" акционерлiк қоғамының инвестициялық жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кепiлдiгiне берiлген шетел кредит жүйелерiн пайдалана отырып қаржыландыру жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппаратына жүктелсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

Об акционерном обществе "Казахский радиотехнический завод"
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 1996 г. N 333-р
В целях обеспечения выполнения требования постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1995 г. N 28 "О проведении международного конкурса по проектированию и строительству современного завода по производству сложной бытовой техники на базе акционерного общества "Казахский радиотехнический завод" в г. Алматы, а также ускоренного развития собственного производства современной радиоэлектронной аппаратуры и сложной бытовой техники, насыщения ими рынка, повышения их экспортного потенциала:
1. Определить акционерное общество "Казахский радиотехнический завод" базовым предприятием в Республике Казахстан по производству современной радиоэлектронной аппаратуры и сложной бытовой техники.
2. Министерству экономики Республики Казахстан включить инвестиционный проект акционерного общества "Казахский радиотехнический завод" в индикативный перечень приоритетных государственных инвестиционных проектов на 1996 год.
3. Государственному Экспортно-импортному банку Республики
Казахстан в трехмесячный срок внести предложение по финансированию
инвестиционного проекта акционерного общества "Казахский
радиотехнический завод" с использованием иностранной кредитной линии
под гарантии Правительства Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Аппарат Правительства Республики Казахстан.
Заместитель
Премьер-Министра