Айыппұл сомасын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 6 тамыз N 369
Герман кредит желiсi бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi AKA Ausfuhrkredit-Gesellschaft м.b.h. герман банкi ұсынған есептесуi негiзiнде "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамының жалпы сомасы 1 608 988 (бiр миллион алты жүз сегiз мың тоғыз жүз сексен сегiз) немiс маркасындағы кредит үшiн проценттер бойынша мерзiмi өткен берешектi, сондай-ақ "Сыртқы экономикалық қызмет" бөлiмi бойынша 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде есептелген айыппұл сомасын өтейтiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi заемшыға төленбеген соманы республикалық бюджетке сөзсiз қайтару үшiн Қазақстан Республикасы мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң, "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы мен Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң арасында үш жақты келiсiм жасауды қамтамасыз етсiн.
Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О погашении задолженности между германским банком АКА Ausfuhrkredit-Gesellschaft m.b.h. и АО "Павлодартрактор"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 1996 г. N 369-р
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан по германской кредитной линии:
1. Министерству финансов Республики Казахстан на основе предъявленных счетов германского банка АКА Ausfuhrkredit-Gesellschaft м.b.h. погасить просроченную задолженность по процентам за кредит в общей сумме 1608988 (один миллион шестьсот восемь тысяч девятьсот восемьдесят восемь) немецких марок за акционерное общество "Павлодартрактор", а также сумму начисленного штрафа в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год по разделу "Внешнеэкономическая деятельность".
2. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан обеспечить заключение тройственного соглашения между государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, акционерным обществом "Павлодартрактор" и Министерством финансов
Республики Казахстан на предмет безусловного возврата в
республиканский бюджет оплаченных за заемщика сумм.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр