Шабандоздардың бүкiл әлемдiк бiрiншi кездесуiне спорттық делегацияның қатысуы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 3 қыркүйек N 415
1. Қазақстан Республикасы Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiнiң Венгр халқы Отанының 1100-жылдығына арналған 1996 жылдың 16-24 қыркүйегiнде Кечкемет қаласында (Венгрия) болатын шабандоздардың бүкiл әлемдiк бiрiншi кездесуiне спорттық делегацияның қатысуы туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiне Қазақстанның спорттық делегациясының шабандоздардың бүкiл әлемдiк бiрiншi кездесуiне әзiрленуiне және оған қатысуына арнап 1996 жылдың республикалық бюджетiнде "Дене тәрбиесi және спорт" 204 бөлiмiнде спорттық шараларға көзделген қаражат есебiнен 51500 (елу бiр мың бес жүз) АҚШ долларына тең сомада қаражат бөлсiн.
3. Семей, Шығыс Қазақстан, Оңтүстiк Қазақстан, Жамбыл облыстарының әкiмдерi шабандоздардың бүкiл әлемдiк бiрiншi кездесуiне қатысуға спорттық делегацияны әзiрлеуге көмек көрсетсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

Об участии спортивной делегации в первой всемирной встрече наездников
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 1996 г. N 415-р
1. Принять предложение Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан об участии спортивной делегации в первой всемирной встрече наездников, посвященной 1100-летию обретения - Родины венгерским народом в г. Кечкемете (Венгрия) с 16 по 24 сентября 1996 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан сумму, эквивалентную 51 500 (пятидесяти одной тысячи пятистам) долларам США, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на спортивные мероприятия по разделу 204 "Физкультура и спорт", для подготовки и участия спортивной делегации Казахстана в первой всемирной встрече наездников.
3. Акимам Семипалатинской, Восточно-Казахстанской, Южно-Казахстанской, Жамбылской областей оказать содействие в подготовке спортивной делегации к участию в первой всемирной встрече наездников.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр