Қант диабетiмен сырқаттанатындарды дәрi-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 2 қазан N 463-ө
Қант диабетiмен сырқаттанатындарды дәрi-дәрмекпен қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Денсаулық сақтау министрлiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен медицина мекемелерiне қант диабетiне қарсы қолданылатын құралдар сатып алуды ұйымдастыру жөнiнде тендер өткiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi тендер нәтижесi бойынша және қант диабетiне қарсы қолданылатын құралдар берiп тұру үшiн қол қойылған контрактiлер негiзiнде Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiн басым тәртiппен қаржыландыруды 1996 жылға арналған республикалық бюджетте дәрi-дәрмектер мен таңу құралдарын сатып алуға көзделген қаражаттар есебiнен жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi жүк алушыны айқындасын және қант диабетiне қарсы қолданылатын препараттарды облыстар және Алматы қаласы бойынша бөлудi жүзеге асырсын.
Премьер-Министр

О тендере по организации закупа противодиабетических средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 463-р
В целях медикаментозного обеспечения больных сахарным диабетом:
1. Министерству экономики совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан в установленном порядке провести тендер по организации закупа для медицинских учреждений противодиабетических средств.
2. Министерству финансов Республики Казахстан по результатам тендера и на основании подписанных контрактов на поставку противодиабетических средств осуществлять в приоритетном порядке финансирование Министерства здравоохранения Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных по республиканскому бюджету на 1996 год на приобретение медикаментов и перевязочных средств.
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан определить грузополучателя и осуществить распределение противодиабетических препаратов по областям и г. Алматы.
Премьер-Министр