N 97 мүлiктiк сатып алу-сату контрактiсiне сәйкес мемлекеттiк органдарға жүктелген мiндеттемелердi орындау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 6 желтоқсан N 552-ө
"Жамбыл ГРЭС" мемлекеттiк кәсiпорны кешенiнiң Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Витол-Мұнай" жабық акционерлiк қоғамы 1996 жылғы 5 қыркүйекте қол қойған N 97 мүлiктiк сатып алу-сату контрактiсiне сәйкес мемлекеттiк органдарға жүктелген мiндеттемелердi орындау мақсатында:
1. "Қазақстанэнерго" ұлттық энергетикалық жүйесi мен "Южказэнерго" бiрлестiгi үш күндiк мерзiм iшiнде "Жамбыл ГРЭС" мемлекеттiк кәсiпорнының, осы объектiнi жекешелендiру сәтiнде бар дебиторлық және кредиторлық берешектерiн қайта құрылымдауды олардың өзара есептемелерiн толық көлемiнде жүргiзу жолымен жүзеге асырсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi осы өкiмнiң атқарылуына көмек көрсетiп, бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выполнении обязательств, возложенных на государственные органы в соответствии с контрактом купли-продажи имущественного комплекса государственного предприятия "Жамбылская ГРЭС"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 декабря 1996 г. N 552-р
В целях выполнения обязательств, возложенных на государственные органы в соответствии с контрактом купли-продажи имущественного комплекса государственного предприятия "Жамбылская ГРЭС" от 5 сентября 1996 года N 97, подписанным Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации и закрытым акционерным обществом "Витол-Мунай":
1. Национальной энергетической системе "Казахстанэнерго" и объединению "Южказэнерго" в трехдневный срок осуществить реструктуризацию дебиторской и кредиторской задолженностей государственного предприятия "Жамбылская ГРЭС", существующих на момент приватизации данного объекта, путем проведения их взаимозачета в полном объеме.
2. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан оказать содействие и обеспечить контроль за исполнением настоящего распоряжения.
Премьер-Министр