Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 25 желтоқсан N 583
"Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 қазандағы N 1226 P961226_ қаулысының 3-тармағын орындау үшiн:
1. Бақылау-өткiзу пунктi құрылысының және оны техникалық жарақтандырудың жобалары жөнiндегi ведомствоаралық тендерлiк комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Ведомствоаралық комиссия:
БӨП құрылысының және оны техникалық жарақтандырудың жобаларына тендер ұйымдастыру туралы ереже әзiрлесiн және оны бекiтсiн;
БӨП құрылысының және оны техникалық жарақтандыру жобаларына арналған тендерлiк тапсырма дайындасын;
БӨП құрылысының және оны техникалық жарақтандырудың жобасын таңдау
жөнiнде тендер өткiзсiн және тендердiң нәтижелерi туралы Қазақстан
Республикасының Үкiметiне хабарласын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi:
бiр апта мерзiм iшiнде ведомствоаралық комиссияға БӨП құрылысының
және оны техникалық жарақтандырудың жобасына бастапқы талаптар жөнiнде
ақпарат ұсынсын;
тендердiң нәтижелерiн жариялағаннан кейiн бiр апта мерзiм iшiнде
тендердiң жеңiмпазымен БӨП құрылысының және оны техникалық жарақтандырудың
жобасына контракт жасасатын болсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 583 өкiмiне
қосымша
БӨП құрылысының және оны техникалық жарақтандырудың
жобалары жөнiндегi ведомствоаралық тендерлiк комиссияның
ҚҰРАМЫ
Байжасаров Б.З.        - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрiнiң орынбасары, төраға
Нарызбаев Н.Е.         - Қазақстан Республикасының Кеден
комитетi Төрағасының орынбасары,
тең төраға
Менжулин Б.И.          - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрiнiң орынбасары
Жүсiпбаев А.А.         - Қазақстан Республикасының экономика
министрлiгi Құрылымдық және
инвестициялық саясат бас
басқармасының бастығы
Акуев М.И.             - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi МАИ қалалық басқармасының
бөлiм бастығы
Күленов Б.К.           - Қазақстан Республикасы Кеден
комитетiнiң Кеден органдарын
қаржыландыру және
материалдық-техникалық қамтамасыз
ету басқармасы бастығының мiндетiн
атқарушы
Өмiрзақов А.Ө.         - Қазақстан Республикасының Iшкi
iстер министрлiгi бөлiмiнiң бас
инспекторы
Кособрюхов В.И.        - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң жанындағы Алматы
арнаулы жобалау институты фирмасының
директоры
Шорабеков А.К.         - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң бөлiм бастығы, хатшы

О межведомственной тендерной комиссии по проектам строительства и технического оснащения КПП
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 583-р
Во исполнение пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1996 г. N 1226 P961226_ "О вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан":
1. Утвердить состав межведомственной тендерной комиссии по проектам строительства и технического оснащения КПП согласно приложению.
2. Межведомственной комиссии:
разработать и утвердить положение об организации тендера на проекты строительства и технического оснащения КПП;
подготовить тендерное задание на проекты строительства и технического оснащения КПП;
провести тендер по выбору проекта строительства и технического оснащения КПП и о результатах тендера информировать Правительство Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в недельный срок представить межведомственной комиссии информацию по исходным требованиям на проект строительства и технического оснащения КПП;
в недельный срок после объявления результатов тендера заключить контракт с победителем тендера на проект строительства и технического оснащения КПП.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 583-р
С О С Т А В
межведомственной тендерной комиссии
по проектам строительства и технического
оснащения КПП
Байжасаров Б.З.       - заместитель Министра внутренних дел
Республики Казахстан, председатель
Наурызбаев Н.Е.       - заместитель Председателя Таможенного
комитета Республики Казахстан,
сопредседатель
Менжулин Б.И.         - заместитель Министра финансов
Республики Казахстан
Юсупбаев А.А.         - начальник Главного управления
структурной и инвестиционной политики
Министерства экономики Республики
Казахстан
Акуев М.И.            - начальник отдела ГУ ГАИ Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Куленов Б.К.          - и.о. начальника Управления
финансирования и материально-
технического обеспечения таможенных
органов Таможенного комитета
Республики Казахстан
Умурзаков А.У.        - главный инспектор отдела Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Кособрюхов В.И.       - директор фирмы Алматинского
специального проектного института
при Министерстве внутренних дел
Республики Казахстан
Шурабеков А.К.        - начальник отдела Министерства
экономики Республики Казахстан,
секретарь