Көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн дизель отынын беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 13 мамырдағы N 140
1. Қостанай облысы әкiмiнiң облыстың селодағы тауар өндiрушiлерге мемлекеттiк резервтен көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн 15 мың тонна дизель отынын беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi жоғарыда аталған мақсатқа мемлекеттiк резервтен Қостанай облысы әкiмiнiң 1997 жылғы 1 тамызына дейiн республикалық бюджетке қайтару және резервтiк тауар несиесiн пайдалану мерзiмi үшiн Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қайта қаржыландыру ставкасы бойынша, республикалық бюджеттiң кiрiсiне процент төлеуге кепiлдендiрген мiндеттемесi шартында жаңалау тәртiбiмен 15 мың тонна дизель отынын босатсын.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 83 өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы
"дизель отыны - 30 мың тонна" деген жол алынып тасталсын.
4. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Ж.С.Кәрiбжановқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О выделении сельским товаропроизводителям Кустанайской области из госрезерва дизельного топлива
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 1997 г. N 140-р
1. Принять предложение акима Кустанайской области о выделении из государственного резерва сельским товаропроизводителям области на проведение весенне-полевых работ 15 тыс. тонн дизельного топлива.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан отпустить на вышеуказанные цели из государственного резерва в порядке освежения 15 тыс. тонн дизельного топлива на условиях возврата его до 1 августа 1997 года в государственный резерв и оплаты в доход республиканского бюджета процентов по ставке рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан за период пользования товарным кредитом под гарантийное обязательство акима Кустанайской области.
3. В распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1997 г. N 83 внести следующее изменение:
в пункте 1 исключить строку
"дизельное топливо - 30 тыс. тонн".
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Карибжанова Ж.С.
Премьер-Министр