Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 24 маусымдағы N 192
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға арналған резервтiк қорынан 1997 жылғы қаңтарда өрт нәтижесiнде залал шеккен Алматы қаласы, Әуезов көшесi, 82 мекен-жайда орналасқан әкiмшiлiк үйiнiң қызметтiк үй-жайлары мен шатырын жөндеу және қалпына келтiру жөнiндегi берешектi өтеуге 6 (алты) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi:
бөлiнген қаражаттың зиян келтiруге кiнәлi адамдарды белгiленген тәртiппен материалдық жауапкершiлiкке тарту есебiнен республикалық бюджетке қайтарылуын қамтамасыз етсiн;
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне 1997 жылдың қорытындысы бойынша орындалған жұмыстардың көлемi, құны және республикалық бюджетке қайтарылған қаражаттың мөлшерi туралы есеп тапсырсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi бөлiнген қаражаттардың мақсатқа сай пайдаланылуына бақылауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении Госматрезервам средств на ремонт и восстановление административного здания по адресу: ул. Ауэзова, 82
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 1997 г. N 192-р
1. Выделить Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, 6 (шесть) млн. тенге на погашение задолженности по ремонту и восстановлению служебных помещений и кровли административного здания, расположенного по адресу: г. Алматы, ул. Ауэзова, 82, пострадавшего в результате пожара в январе 1997 года.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан:
обеспечить возврат в республиканский бюджет выделенных средств за счет привлечения в установленном порядке к материальной ответственности лиц, виновных в причинении вреда;
по итогам 1997 года представить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям отчет об объемах, стоимости выполненных работ и размере средств, возвращенных в республиканский бюджет.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр