Мемлекеттiк резервтен автошиналар бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 248
1. Қостанай облысы әкiмiнiң автокөлiк құралдарын 1997 жылы астық жинауға дайындау үшiн Қостанай облысының литерлi автокәсiпорындарына мемлекеттiк резервтен саны 3500 дана 260х508 автошиналар бөлу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi 1997 жылдың 1 қарашасына дейiн қайтару және Қостанай облысы әкiмiнiң кепiлдiктi мiндеттемесiмен тауарлық несиенi пайдалану кезеңiндегi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қайта қаржыландыру ставкасы бойынша республикалық бюджеттiң кiрiсiне проценттер төлеу шартымен жоғарыда көрсетiлген мақсатқа мемлекеттiк резервтен жаңарту тәртiбiмен 3500 дана мөлшерi 260х508 автошиналар босатсын.
3. Осы өкiмнiң атқарылуына бақылау жасау Қостанай облысының әкiмiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О выделении литерным автопредприятиям Костанайской области из госрезерва автошин
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1997 г. N 248-р
1. Принять предложение акима Костанайской области о выделении из государственного резерва литерным автопредприятиям Костанайской области для подготовки автотранспортных средств к уборке урожая в 1997 году автошин 260х508 в количестве 3500 штук.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан отпустить на вышеуказанные цели из государственного резерва в порядке освежения 3500 штук автошин размером 260х508 на условиях возврата до 1 ноября 1997 года в государственный резерв и оплаты в доход республиканского бюджета процентов по ставке рефинансирования Национального банка Республики Казахстан за период пользования товарным кредитом под гарантийное обязательство акима Костанайской области.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на акима Костанайской области.
Премьер-Министр