Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын iске асыру жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1997 жылғы 17 қазан N 334-ө
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқарудың пәрмендiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 U973655_ Жарлығына сәйкес:
1. Таратылған және қайта ұйымдастырылған орталық атқарушы органдар қолданылып жүрген заңдарға сәйкес 1997 жылғы 20 қазанға дейiнгi мерзiмде тарату және қайта ұйымдастыру ресiмдерiне кiрiссiн.
2. Құрылған және қайта ұйымдастырылған, сондай-ақ қазiргi бар мемлекеттiк органдардың құрылымдары мен олар туралы ережелердi қарау жөнiндегi Комиссия (бұдан былай - Комиссия) қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiк Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп және Қазақстан Республикасының мүдделi орталық атқарушы органдарының келiсiмi бойынша 1997 жылғы 22 қазанға дейiн мемлекеттiк органдардың құрылымдары мен олар туралы ережелердiң жобалары жөнiндегi ұсыныстарды Комиссияға беретiн болсын.
4. Комиссия орталық атқарушы органдар құрылымдарын,
қызметкерлерiнiң шектi санын, қызметтiк жеңiл автомобильдерi санының
лимиттерiн бекiту жөнiндегi ұсыныстарын 1997 жылғы 1 қарашаға дейiн
қорытындыласын және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр
Премьер-Министрдiң
1997 жылғы 17 қазан N 334 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымдары
мен олар туралы ережелердi қарау жөнiндегi комиссияның құрамы
Балғымбаев Н.Ө.    - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi,
Комиссияның төрағасы
Комиссияның мүшелерi
Өтембаев Е.Ә.      - Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы - Қазақстан Республикасының министрi
Мұхаметжанов Б.Ә.  - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi
Байменов Ә.М.      - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
Кеңсесiнiң Басшысы
Ертiлесова Ж.Ж.    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары (вице-министр)
Котенко Н.Л.       - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кеңсесi Үкiмет шешiмдерiн әзiрлеудi
үйлестiру бөлiмiнiң меңгерушiсi
Соболев В.В.       - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы
Келiмбетов Қ.Н.    - Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау
жөнiндегi агенттiгi Мақсаттарды және
басымдықтарды қалыптастыру департаментiнiң
директоры
Мүшрәпiлов Ә.Ә.    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
басқарма бастығы
Комиссияның хатшысы
Тұмабекова К.Ә.    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кеңсесi Мемлекеттiк қызмет және кадр жұмысы
бөлiмiнiң консультанты

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 1997 г. N 334-р
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655 U973655_ "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан":
1. Упраздняемым и реорганизуемым центральным исполнительным органам в срок до 20 октября 1997 года приступить к ликвидационным и реорганизационным процедурам в соответствии с действующим законодательством.
2. Образовать Комиссию по рассмотрению структуры и положений об образованных и реорганизованных, а также существующих государственных органах (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
3. Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Министерством финансов и по согласованию с заинтересованными центральными исполнительными органами Республики Казахстан до 22 октября 1997 года представить в Комиссию предложения по структуре и проекты положений о государственных органах.
4. Комиссии до 1 ноября 1997 года обобщить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по утверждению структуры, предельной численности работников центральных исполнительных органов, лимитов количества служебных легковых автомобилей.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра от 17 октября 1997 г. N 334-р
Состав
Комиссии по рассмотрению структуры и положений
о государственных органах Республики Казахстан
Балгимбаев Н.У.       - Премьер-Министр Республики
Казахстан, председатель Комиссии
Члены Комиссии:
Утембаев Е.А.         - Председатель Агентства по
стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан -
Министр Республики Казахстан
Мухамеджанов Б.А.     - Министр юстиции Республики Казахстан
Байменов А.М.         - Руководитель Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Ертлесова Ж.Д.        - заместитель Министра (вице-Министр)
финансов Республики Казахстан
Котенко Н.Л.          - заведующая Отделом коррдинации
подготовки правительственных
решений канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Соболев В.В.          - Директор Государственного комитета
Республики Казахстан по инвестициям
Келимбетов К.Н.       - Директор Департамента формирования целей
и приоритетов Агентства по
стратегическому планированию Республики
Казахстан
Мушрапилов А.А.       - начальник управления Министерства
финансов Республики Казахстан
Секретарь Комиссии:
Тумабекова К.А.       - консультант Отдела государственной
службы и кадровой работы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан