Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының құрамы өзгерту жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 19 қаңтардағы N 15 Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1170 Қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.08 № 1170 Қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау жөнiндегi агенттiгiмен, Ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiмен келiсе отырып, 10 күн мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне "Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 15 қазандағы N 1266 P961266_ қаулысымен құрылған Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының құрамын өзгерту жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi радиожиiлiгi спектрiн пайдалану құқығына лицензиялар берудi заңдарда белгiленген тәртiппен жаңа құрамдағы комиссия өткiзетiн, аукцион-конкурстың нәтижесi бойынша жүзеге асыратын болсын.
Премьер-Министр

Об изменении состава Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 1998 года № 15-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1170
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.11.2010 № 1170.
1. Министерству транспорта и коммуникаций по согласованию с Агентством по стратегическому планированию и реформам, Министерством информации и общественного согласия Республики Казахстан в 10-дневный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по изменению состава Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, образованной постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1996 г. N 1266 P961266_ "О Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан выдачу лицензий на право использования радиочастотного спектра осуществлять в установленном законодательством порядке по результату конкурса-аукциона, проводимого созданной комиссией в обновленном составе.
Премьер-Министр