Акционерлiк қоғамдардың қаржылық және шаруашылық қызметiне тексеру жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 18
"Мемлекеттiк меншiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1207
P971207_
қаулысын орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру департаментi:
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң, Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң қатысуымен 1998
жылдың бiрiншi тоқсанында жекешелендiру және акциялардың мемлекеттiк
пакеттерiн сенiмдi басқаруға беру келiсiм-шарттарына сәйкес мына
акционерлiк қоғамдардың қаржылық және шаруашылық қызметiне тексеру
жүргiзсiн:
"Жезқазғантүстiмет" АҚ
"Шығыс Қазақстан мыс-химия комбинаты" АҚ
"Бөрлi" АҚ
"Павлодар мұнай өңдеу зауыты" АҚ
"Өскемен титан-магний комбинаты" АҚ
"Лисаков кен байыту комбинаты" АҚ
"Оңтүстiкмұнайгаз" АҚ
"Қаражамбасмұнайгаз"
"Павлодар ЖЭО-2" АҚ
"Павлодар ЖЭО-3" АҚ
"Петропавл ЖЭО-2" АҚ
"Северный" кенiшi" АҚ;
1998 жылдың 1 мамырына дейiн мерзiмде Үкiмет отырысында қарау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне тексеру нәтижелерi бойынша есептердi енгiзсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О мерах по исполнению постановления Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1207 "О повышении эффективности управления государственной собственностью"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 1998 г. N 18-р
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан
от 1 августа 1997 г. N 1207
P971207_
"О повышении эффективности
управления государственной собственностью":
1. Департаменту государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан:
с участием Министерства юстиции, Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан провести в первом
квартале 1998 года проверку финансовой и хозяйственной деятельности
согласно контрактам приватизации и передачи в доверительное
управление государственных пакетов акций следующих акционерных
обществ:
АО "Жезказганцветмет";
АО "Восточно-Казахстанский медно-химический комбинат";
АО "Борлы";
АО "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод";
АО "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат";
АО "Лисаковский горно-обогатительный комбинат";
АО "Южнефтегаз";
АО "Каражамбасмунайгаз";
АО "Павлодарская ТЭЦ-2";
АО "Павлодарская ТЭЦ-3";
АО "Петропавловская ТЭЦ-2";
АО "Разрез "Северный";
в срок до 1 мая 1998 года представить в Правительство Республики Казахстан отчеты по результатам проверок для рассмотрения на заседании Правительства.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр