Жекешелендiруге жататын мемлекеттiк меншiк объектiлерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 22 қаңтардағы N 19
1. Жеке жобалар бойынша жекешелендiруге жататын мемлекеттiк меншiк объектiлерiн, сондай-ақ мемлекеттiк меншiктiң ерекше халық шаруашылық маңызы бар басқа да iрi объектiлерiн сатып алу-сату және концессияға, шетелдiк және отандық инвесторлардың басқаруына беру жөнiндегi барлық шарттарға (келiсiмдерге, келiсiм-шарттарға) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен және тиiстi салалық министрлiктермен немесе уәкiлеттi органмен келiсiлгеннен кейiн ғана, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне алдын ала хабарлағаннан кейiн ғана Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң атынан Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi қол қояды деп белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚР Үкiметiнiң 1999.04.07. N 43
өкiмiмен. R990043_
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О порядке согласования договоров (соглашений, контрактов) купли-продажи и передачи в концессию объектов государственной собственности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 1998 г. N 19-р
1. Установить, что все договоры (соглашения, контракты) купли-продажи и передачи в концессию, под управление иностранным и отечественным инвесторам объектов государственной собственности, подлежащих приватизации по индивидуальным проектам, а также других крупных объектов государственной собственности, имеющих особо важное народнохозяйственное значение, подписываются Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан от имени Правительства Республики Казахстан только после письменного согласования с Министерством юстиции, Министерством труда и социальной защиты населения, Министерством финансов Республики Казахстан и соответствующим отраслевым министерством или уполномоченным органом, а также предварительного уведомления Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 7 апреля 1999 г. N 43-p R990043_ .
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр