Мемлекеттік сынамалы қадағалау инспекциясының мемлекеттік мүлкін қабылдау мен өткізу жөнінде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 2 қараша N 209
"Бағалы металдар мен асыл тастарға байланысты қатынастарды реттеу
мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заң актілерінің күші
жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 9 шілдедегі
Заңын іске асыру және Мемлекеттік сынамалы қадағалау инспекциясының
функцияларын, мүлкі мен ісін басқару жөніндегі өкілеттіктерін Қазақстан
Республикасының Ұлттық Банкінен алып Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлігіне беру мақсатында:
1. Мына құрамда комиссия құрылсын:
Әбітаев Есберген Әбітайұлы       - Қазақстан Республикасы Энергетика,
индустрия және сауда бірінші
вице-министрі, төраға
Қажиев Манарбек                  - Мемлекеттік сынамалы қадағалау
Шәйкенұлы                          инспекциясы бастығының орынбасары,
төрағаның орынбасары
Дәндібаева Айнұр                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Иманғазықызы                       Банкінің Бухгалтерлік есеп
департаменті филиаларалық
есеп айырысу басқармасы бастығының
орынбасары
Жарқынбаева Мәдина               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сапарбекқызы                       министрлігінің Қазынашылық
департаменті бағалы металдар
мен асыл тастар бөлімінің бастығы
Нұржанов Болат                   - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Ғазизұлы                           индустрия және сауда министрлігі
Экономикалық талдау және
ивестициялық қызмет
департаментінің бас маманы
2. Комиссия бір ай мерзім ішінде мүлікті қабылдау мен өткізуді
аяқтасын.
Премьер-Министр

О создании комиссии по приему-передаче государственного имущества Государственной инспекции пробирного надзора
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года № 209-р
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года "О
признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики
Казахстан по вопросам регулирования отношений, связанных с драгоценными
металлами и драгоценными камнями" и осуществления передачи функций,
полномочий по управлению имуществом и делами Государственной инспекции
пробирного надзора от Национального Банка Республики Казахстан Министерству
энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
1. Создать комиссию в следующем составе:
Абитаев Есберген Абитаевич        - первый вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан, председатель
Кажиев Манарбек Чайкенович        - заместитель начальника
Государственной инспекции
пробирного надзора, заместитель
председателя
Дандыбаева Айнура Имангазиевна    - заместитель начальника Управления
межфилиальных расчетов Департамента
бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан
Жаркынбекова Мадина Сапарбековна  - начальник Отдела драгоценных метал-
лов и драгоценных камней
Департамента казначейства
Министерства финансов Республики
Казахстан
Нуржанов Болат Газизович          - главный специалист Департамента
экономического анализа и
инвестиционной деятельности
Министерства энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
2. Комиссии в месячный срок завершить прием-передачу имущества.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)