"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 31 желтоқсан N 250-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" 1998 жылғы 7 желтоқсандағы Жарлығын іске асыру мақсатында:
1. Орталық атқарушы органдардың басшылары Қазақстан Республикасы Президентінің "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" (бұдан әрі - Мемлекеттік бағдарлама) 1998 жылғы 7 желтоқсандағы Жарлығында көзделген іс-шараларды орындау жөнінде шаралар қабылдасын және Мемлекеттік бағдарлама іс-шараларының орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне уақытылы хабарлап отыруды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік
бағдарламаның іс-шараларын республикалық бюджетте 1999 жылға арналған
Мемлекеттік бағдарламаны жауапты атқарушы-мемлекеттік органдарға
көзделген қаржының шегінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Мемлекеттік бағдарламаның, Үкімет пен орталық атқарушы органдарға
белгіленген іс-шараларының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 250-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы": U984157_
1. Руководителям центральных исполнительных органов принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 1999-2000 годы" (далее — Государственная программа), и обеспечить своевременное информирование Администрации Президента Республики Казахстан о ходе исполнения мероприятий Государственной программы.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование мероприятий Государственной программы в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете государственным органам - ответственным исполнителям Государственной программы на 1999 год.
3. Контроль за исполнением мероприятий Государственной программы, определенных Правительству и центральным исполнительным органам, возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)