Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 4а өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 наурыз N 33-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "1999/2000 оқу жылында жоғары білімi бар кадрлар даярлауға деген сұранымды айқындау туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 4а R99004a_ өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"15 ақпанына дейінгі" деген сөздер "15 наурызына дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Экономикалық жоспарлау жөніндегі комитетіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың екінші абзацындағы "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және
денсаулық сақтау министрлігімен бірлесе отырып" деген сөздер
"Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігімен
бірлесіп" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
жұмыс тобының құрамына енгізілсін:
"Солодченко Роман             - Қазақстан Республикасы
Владимирович                    Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы (жетекші)"
"Дәмитов Базар Қабдошұлы      - Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрлігі Жоғары білім
департаментінің директоры";
"Арын Ерлан Мұхтарұлы         - Қазақстан Республикасының Білім,
мәдениет және денсаулық сақтау
вице-министрі (жетекші)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Арын Ерлан Мұхтарұлы         - Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау, білім және спорт
вице-министрі";
Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаев, Алмас Қажкенұлы Төлебаев, Әділхан
Әбдірахманұлы Өмірбаев көрсетілген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.
Қасымбеков Б.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 4а
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 1999 года № 33-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 4а R99004A_ "Об определении потребности в подготовке кадров с высшим образованием в 1999/2000 учебном году" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "до 15 февраля" заменить словами "до 15 марта";
слова "Комитет по экономическому планированию Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по экономическому планированию";
в абзаце втором пункта 2 слова "Министерство энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан", заменить словами " Агентство Республики
Казахстан по экономическому планированию";
в пункте 3 слова "Министерству энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан совместно с Министерством образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан" заменить словами "Агентству
Республики Казахстан по экономическому планированию совместно с
Министерством науки и высшего образования Республики Казахстан";
в приложении 2 к указанному распоряжению:
ввести в состав рабочей группы:
"Солодченко Романа Владимировича - Председателя Агентства
Республики Казахстан по
экономическому планированию
(руководитель),
Дамитова Базара Кабдошевича      - Директора Департамента высшего
образования, Министерства
науки и высшего образования
Республики Казахстан
строки "Арын Ерлан Мухтарович   -  вице-Министр образования,
культуры и здравоохранения
Республики Казахстан
(руководитель)"
изложить в следующей редакции:
"Арын Ерлан Мухтарович             - вице-Министр здравоохранения,
образования и спорта
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Даулбаева Асхата Кайзуллаевича,
Тулебаева Алмаса Кажкеновича, Умербаева Адилхана Абдрахмановича.
Премьер-Министр
(Специалист: Кушенова Д.)