Қазақстан Республикасының Ямбург Келісімдері бойынша Венгер Республикасының және Чех Республикасының алдындағы міндеттемелерін реттеу бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 14 мамыр N 62-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.06.09. N 88 өкімімен.
Қазақстан Республикасының Ямбург газ кен орнын игерудегі және Ямбург - КСРО Батыс шекарасы арналы газ құбырын, сондай-ақ Теңіз және Қарашығанақ кен орындарының объектілерін салудағы ынтымақтастық туралы КСРО-ның, Венгер Халық Республикасының және Чехословакия Социалистік Республикасының бұрынғы Үкіметтері бұрын қол қойған Ямбург Келісімдері бойынша Венгер Республикасының және Чех Республикасының алдындағы міндеттемелерін реттеу бойынша ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Ямбург Келісімдері бойынша Венгер Республикасының және Чех Республикасының алдындағы міндеттемелерін реттеу бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөнінде мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тоқаев             - Қазақстан РеспубликасыныңПремьер-Министрінің
Қасымжомарт          орынбасары - Қазақстан Республикасының
Кемелұлы             Сыртқы істер министрі, жетекші
Досаев Ерболат     - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Асқарбекұлы          индустрия және сауда вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Аханов Серік       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ахметжанұлы          вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Кешубаев Ғалиаусат - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайырбекұлы          Кеңсесі Басшысының орынбасары
Бозымбаев Қанат    - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Алдабергенұлы        индустрия және сауда министрлігі Мұнай және газ
департаментінің директоры
Козлов Юрий        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Константинович       Мемлекеттік қарыз басқармасы бастығының
орынбасары
Зверьков Вадим     - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Павлович             министрлігі Халықаралық экономикалық
ынтымақтастық департаментінің директоры
Вершинин           - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Александр Юрьевич    Халықаралық құқық және хаттама басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Нұрғалиев Асқар    - "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық
Қайыртайұлы          акционерлік қоғамының газ жобалары жөніндегі
директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы тиісті келіссөздер жүргізсін және Теңіз бен Қарашығанақ кен орны объектілері бойынша жұмыс көлемін нақтылай отырып, Ямбург Келісімдерін іске асыру кезінде туындайтын міндеттемелерді реттеу тетігі бойынша ұсыныстарды 1999 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.

Об образовании рабочей группы по выработке предложений по урегулированию обязательств Республики Казахстан перед Венгерской Республикой и Чешской Республикой по Ямбургским Соглашениям
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 1999 года № 62-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 9 июня 2000 г. N 88
С целью выработки предложений по урегулированию обязательств Республики Казахстан перед Венгерской Республикой и Чешской Республикой по Ямбургским Соглашениям, ранее подписанным бывшими Правительствами СССР, Венгерской Народной Республики и Чехословацкой Социалистической Республики о сотрудничестве в освоении Ямбургского газового месторождения и строительстве магистральных газопроводов Ямбург-Западная граница СССР, а также объектов Тенгизского и Карачаганакского месторождений:
1. Образовать рабочую группу по выработке предложений урегулирования обязательств Республики Казахстан перед Венгерской Республикой и Чешской Республикой по Ямбургским Соглашениям в следующем составе:
Токаев                 -  Заместитель Премьер-Министра Республики
Касымжомарт Кемелович     Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан, руководитель
Досаев                 -  вице-Министр энергетики, индустрии и
Ерболат Аскарбекович      торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Аханов                 -  вице-Министр финансов Республики
Серик Ахметжанович        Казахстан, заместитель руководителя
Кешубаев               -  заместитель Руководителя Канцелярии
Галиаусат Каирбекович     Премьер-Министра Республики Казахстан
Бозумбаев              -  Директор Департамента нефти и газа
Канат Алдабергенович      Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Козлов                 -  заместитель начальника Управления
Юрий Константинович       государственного долга Министерства
финансов Республики Казахстан
Зверьков               -  Директор Департамента международного
Вадим Павлович            экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Вершинин               -  исполняющий обязанности начальника
Александр Юрьевич         Управления международного права и
протокола Министерства юстиции
Республики Казахстан
Нургалиев              -  Директор по газовым проектам закрытого
Аскар Каиртаевич          акционерного общества "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл"
(по согласованию)
2. Рабочей группе провести соответствующие переговоры и представить в срок до 1 июля 1999 года Правительству Республики Казахстан предложения по механизму урегулирования обязательств, вытекающие из реализации Ямбургских Соглашений, с уточнением объемов работ по объектам Тенгизского и Карачаганакского месторождений.

3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Венгер Республикасы мен Чех Республикасының мүдделі тараптарымен қажетті консультациялар және келіссөздер жүргізуді қамтамасыз етсін.
4. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен мамандар тарту, сондай-ақ мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдардан Ямбург Келісімдеріне қатысты қажетті ақпарат алу құқығы берілсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить проведение необходимых консультаций и переговоров с заинтересованными сторонами Венгерской Республики и Чешской Республики.
4. Рабочей группе предоставить в установленном порядке право привлечения специалистов, а также получения необходимой информации от заинтересованных государственных органов и организаций, касающейся Ямбургских Соглашений.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра