Шаруашылық жүргізуші субъектілерге мемлекеттік емес сыртқы заемдар бойынша үкіметтік кепілдіктерді атқару кезінде пайда болған республикалық бюджеттің мерзімі өткен талаптарын сыныптау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 15 мамыр N 64-ө
Шаруашылық жүргізуші субъектілердің республикалық бюджет
алдындағы берешегін (оның ішінде мерзімі өткен) оңтайландыру мақсатында:
1. Шаруашылық жүргізуші субъектілерге мемлекеттік емес сыртқы
заемдар бойынша үкіметтік кепілдіктерді атқару кезінде пайда болған
республикалық бюджеттің мерзімі өткен талаптарын сыныптау жөнінде мына
құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Аханов Серік Ахметжанұлы   - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрі, жетекші
Уәйісов Мерей Құрманұлы    - Қазақстан Республикасының
Әділет вице-министрі
Бектасов Әбен Ағыбайұлы    - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Айтжанов Дулат Нүліұлы     - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Жолдыбаева Сәуле           - Қазақстан Республикасының
Мұсақызы                     Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрі
Кәрібжанов Қайрат Сәлімұлы - Қазақстан Республикасының
Көлік, коммуникациялар және
туризм вице-министрі
Жақсылықов Тимур           - "Қазақстан Эксимбанкі" жабық
Ермекұлы                     акционерлік қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Сартбаев Медет Мақсұтұлы   - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік борыш және
несиелендіру департаментінің
директоры, комиссия хатшысы
2. Жұмыс тобы 1999 жылғы 19 мамырға дейін:
1) шаруашылық жүргізуші субъектілерге мемлекеттік емес сыртқы
заемдар бойынша үкіметтік кепілдіктерді атқару кезінде пайда болған
республикалық бюджеттің мерзімі өткен талаптарына сыныптау жүргізсін;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметіне заңдарда белгіленген
тәртіппен жарғылық капиталға мемлекеттік 100 проценттік қатысуымен
лизингтік компания құру жөніндегі шешімнің жобасын енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.
""

О создании рабочей группы по классификации просроченных требований республиканского бюджета к хозяйствующим субъектам, образовавшихся при исполнении правительственных гарантий по негосударственным внешним займам
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 64-р
В целях оптимизации задолженности (в том числе просроченной)
хозяйствующих субъектов перед республиканским бюджетом:
1. Создать рабочую группу по классификации просроченных
требований республиканского бюджета к хозяйствующим субъектам,
образовавшихся при исполнении правительственных гарантий по
негосударственным внешним займам в следующем составе:
Аханов Серик Ахметжанович  -  вице-Министр финансов Республики
Казахстан, руководитель
Ваисов Мерей Курманович    -  вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Бектасов Абен Агибаевич    -  вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулиевич    -  вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Джолдыбаева Сауле          -  вице-Министр энергетики, индустрии
Мусиновна                     и торговли Республики Казахстан
Карибжанов                 -  вице-Министр транспорта,
Хайрат Салимович              коммуникаций и туризма Республики
Казахстан
Жакселеков Тимур Эрмекович -  заместитель Председателя Правления
закрытого акционерного общества
"Эксимбанк Казахстан"
(по согласованию)
Сартбаев Медет Максутович  -  Директор Департамента
государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
2. Рабочей группе в срок до 19 мая 1999 года:
1) провести классификацию просроченных требований республиканского бюджета к хозяйствующим субъектам, образовавшихся при исполнении правительственных гарантий по негосударственным внешним займам;
2) внести в Правительство Республики Казахстан проект решения по
созданию в установленном законодательством порядке лизинговой компании
со 100-процентным участием государства в уставном капитале.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Павлова А.С.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)