"Шардара ГЭС-і" акционерлік қоғамын тексеру жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 1 маусым N 74-р
"Шардара ГЭС-і" АҚ-ы өндірген электр энергиясына Оңтүстік
Қазақстан облысының көлік және сату ұйымдарының қолданатын тарифтеріне
негізделген мақтаға ҚҚС есептеуді заңға сәйкес тексеру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Елшібеков Серікбек Кеңесбекұлы   - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрлігі
Әкімшіліктендіру департаментінің
директоры, жетекші
Қанатов Сәбит Сарқытұлы          - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Бобошко Галина Александровна     - Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекені қорғау жөніндегі
агенттігі Табиғи монополияларды
реттеу департаментінің басқарма
бастығы
Шынәлиев Ғазиз Қоршабекұлы       - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі
Өндірістік сала бөлімінің
консультанты
Досболов Сләмхан Серікбайұлы     - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары жөніндегі
комитетінің бөлім бастығы
Барамысова Ғазиза Әзімханқызы    - Қазақстан Республикасы
Энергетика, өнеркәсіп және
сауда министрлігі Электр
энергетикасы және қатты отын
департаментінің бас маманы
Пастушков Владимир Николаевич    - "KEGOC" ААҚ департаментінің
директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Үкіметіне 10 маусымға
дейінгі мерзімде жұмыс нәтижелері бойынша шешім қабылдау үшін ұсыныс
енгізсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі жұмыс тобына көмек көрсетсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О рабочей группе по проверке АО "Шардаринская ГЭС"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 74-р
В целях проверки соответствия законодательству исчисления НДС на
хлопок, обоснованности применяемых тарифов транспортными и сбытовыми
организациями Южно-Казахстанской области на вырабатываемую электроэнергию
АО "Шардаринскую ГЭС":
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Елшибеков Серикбек Кенесбекович - Директор Департамента администрирования
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан, руководитель
Канатов Сабит Саркитович        - Директор Департамента Министерства
финансов Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Бобошко Галина Александровна    - начальник управления Департамента
регулирования естественных монополий
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции
Чиналиев Газиз Коршабекович     - консультант Отдела производственной сферы
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Досболов Слямхан Серикбаевич    - начальник отдела Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Барамысова Газиза Азимхановна   - главный специалист Департамента
электроэнергии и твердого топлива
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Пастушков Владимир Николаевич   - директор департамента ОАО "KEGOC" (по
согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 10 июня по результатам работы внести
предложения для принятия решения Правительством Республики Казахстан.
3. Акиму Южно-Казахстанской области оказать содействие в работе
рабочей группы.
Премьер-Министр
(Специалисты: Кушенова Д.
Мартина Н.)