"ИНПЕКС" (Жапония) компаниясына Каспий теңізінің қазақстандық секторы бойынша материалдардың көшірмесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 14 маусым N 78-ө
"ИНПЕКС Норд Каспиан Лтд." (бұдан әрі - "ИНПЕКС") басқаратын жапон компаниясы консорциумының 1993 жылғы 3 желтоқсандағы Консорциум туралы келісімнің 23.2-бабының негізінде 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік-Каспий жобасы бойынша Өнімді бөлу туралы келісімдегі "Қазақстанкаспийшельф" акционерлік қоғамының 1/14 үлесін сатып алуына байланысты "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" жабық акционерлік қоғамы "Қазақстанкаспийшельф" акционерлік қоғамының 1994-1997 жылдарда алған Каспий теңізінің қазақстандық секторы бойынша материалдардың көшірмесін заңдарда белгіленген тәртіппен "ИНПЕКС"-ке беруді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1999 жылғы 14 маусымдағы
N 78-ө өкіміне
қосымша
ИНПЕКС компаниясына берілетін материалдардың тізімі
1. "Қазақстаншельф" акционерлік қоғамының 1995 жылдан 1996 жылға дейін Каспий теңізінің Қазақстан бөлігінде алған сейсмикалық және топогеодезиялық зерттеулердің деректері, оның ішінде:
1) SEG-Y форматындағы 2Д МОГТ (26190 п.км) сейсмикалық барлаудың бастапқы деректерінің көшірмесі;
2) SEG-Y форматындағы қағаз және магниттік көздердегі түпкілікті көшпелі кеніштердің барлық кескіні бойынша (26190 п. км) көшірмесі;
3) UKOOA форматындағы қағаз және магниттік көздердегі әрбір
кескінінің бастапқы, соңғы және сынығының географиялық координаттары;
4) әрбір кескін бойынша құжаттамалардың көшірмелері (рапорт,
байқаулардың сызбалары, өңдеу параметрлері, интерпретациялар).
2. Каспий теңізінің Қазақстан секторындағы "Қазақстанкаспийшельф"
Консорциумының 1994-1996 жылдардағы 2Д МОГТ аймақтық және іздестіру
сейсмикалық барлау жұмыстары туралы есебінің көшірмесі (мәтін және
графикалық қосымша) енеді.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О передаче копий материалов по казахстанскому сектору Каспийского моря компании "ИНПЕКС" (Япония)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 78-р
В связи с приобретением консорциумом японской компании, возглавляемой ИНПЕКС Норд Каспиан Лтд. (далее - ИНПЕКС) 1/14 доли акционерного общества "Казахстанкаспийшельф" в Соглашении о разделе продукции по Северо- Каспийскому проекту от 18 ноября 1997 года, на основании статьи 23.2 Соглашения о Консорциуме от 3 декабря 1993 года, закрытому акционерному обществу "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" в установленном законодательством порядке обеспечить передачу ИНПЕКС копий материалов по казахстанскому сектору Каспийского моря, полученных в 1994-1997 годах акционерным обществом "Казахстанкаспийшельф" согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 июня 1999 года № 78-р
Список материалов, передаваемых компании ИНПЕКС
1. Данные сейсмических и топогеодезических исследований, полученных акционерным обществом "Казахстанкаспийшельф" с 1995 по 1996 годы в Казахстанской части Каспийского моря, включающие:
1) копии исходных данных сейсморазведки 2Д МОГТ (26190 п. км) в формате SЕG-Y;
2) копии окончательных мигрированных разрезов по всем профилям (26190 п. км) на бумажных и магнитных носителях в формате SЕG-Y;
3) географические координаты начала, конца и изломов каждого профиля
на бумажных и магнитных носителях в формате UКООА;
4) копии документации по каждому профилю (рапорта, схемы наблюдений,
параметры обработки, интерпретации).
2. Копия отчета о региональных и поисковых сейсморазведочных работах
2Д МОГТ Консорциума "Казахстанкаспийшельф" в Казахстанском секторе
Каспийского моря 1994-1996 годы (текст и графические приложения).
(Специалисты: Кушенова Д.,
Сельдемирова И.)