Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 2 ақпандағы N 11 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 15 маусым N 81-ө
"Қазақстан Республикасында шағын кәсіпкерлікті дамытудың және
қолдаудың 1999-2000 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 2 ақпандағы N 11
R990011_
өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігі Бағдарламада көзделген іс-шаралардың орындалу барысы туралы
тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-і күні жиынтық есепті
ұсынсын."
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 1999 года № 11
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 81-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 1999 года № 11 R990011_ "О Государственной программе развития и поддержки малого предпринимательства в Республике Казахстан на 1999-2000 годы" следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Агентству Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса представлять сводный отчет о ходе выполнения мероприятий, предусмотренных Программой, ежеквартально 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)