Қазақстан Республикасы Үкіметінің іс-қимыл жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөніндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 9 шілде N 101-ө
1999 жылғы 9 маусымда Мемлекет басшысында болған кеңестің N 01-9/7
хаттамалық шешімін орындауды ұйымдастыру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Солодченко Роман            - Қазақстан Республикасы
Владимирович                  Экономикалық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы, жетекші
Ертілесова Жаннат           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Жұрғалиқызы                   бірінші вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Әбітаев Есберген            - Қазақстан Республикасының
Әбітайұлы                     Энергетика, индустрия және
сауда бірінші вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Сәрсенбай Нұрлан            - Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Бектасов Әбен               - Қазақстан Республикасының
Ағыбайұлы                     Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Нұрқиянов Төлеухан          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұратқанұлы                   шаруашылығы бірінші вице-министрі
Құзытбаева Ажар             - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қилымбекқызы                  коммуникациялар және туризм
вице-министрі
Ауанов Мырзахмет            - Қазақстан Республикасының Еңбек
Қожахметұлы                   және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Дәмитов Нұрдин              - Қазақстан Республикасының
Базарұлы                      Инвестициялар жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Құрманғалиев Серік          - Қазақстан Республикасының Табиғи
Шолпанқұлұлы                  монополияларды реттеу және
бәсекені қорғау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Сағынтаев Бақытжан          - Қазақстан Республикасының Шағын
Әбдірұлы                      бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Котлов Андрей               - Қазақстан Республикасының Әділет
Николаевич                    министрлігі Заңдар және халықаралық
құқық департаментінің директоры
Зверьков Вадим              - Қазақстан Республикасының
Павлович                      Сыртқы істер министрлігі
Халықаралық экономикалық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
2. Жұмыс тобы министрліктердің, агенттіктердің және облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің ұсынған материалдарын қарасын, 1999 жылдың 20 шілдесіне Үкіметтің қарауына Үкіметтің іс-қимыл бағдарламасын және оны іске асыру жөніндегі Іс-шаралардың жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныс енгізсін.

О рабочей группе по внесению изменений и дополнений в Программу действий Правительства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 101-р
В целях организации исполнения протокольного решения совещания у Главы
государства от 9 июня 1999 года № 01-9/7:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Солодченко Роман              - Председатель Агентства Республики Казахстан
Владимирович                    по экономическому планированию, руководитель
Ертлесова Жаннат              - первый вице-Министр финансов Республики
Джургалиевна                    Казахстан, заместитель руководителя
Абитаев Есберген              - первый вице-Министр энергетики, индустрии
Абитаевич                       и торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сарсенбай Нурлан              - заместитель председателя Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан (по согласованию)
Бектасов                      - вице-Министр государственных доходов
Абен Агыбаевич                  Республики Казахстан
Нуркиянов                     - первый вице-Министр сельского хозяйства
Толеухан Муратканович           Республики Казахстан
Кузутбаева                    - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
Ажар Килмбековна                туризма Республики Казахстан
Ауанов                        - вице-Министр труда и социальной защиты
Мурзахмет Кожахметович          населения Республики Казахстан
Дамитов                       - заместитель Председателя Агентства
Нурдин Базарович                Республики Казахстан по инвестициям
Курмангалиев                  - заместитель Председателя Агентства
Серик Шолпанкулович             Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции
Сагинтаев                     - заместитель Председателя Агентства
Бакытжан Абдирович              Республики Казахстан по поддержке малого
бизнеса
Котлов                        - директор Департамента законодательства и
Андрей Николаевич               международного права Министерства юстиции
Республики Казахстан
Зверьков                      - директор Департамента международного
Вадим Павлович                  экономического сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
2. Рабочей группе рассмотреть представленные материалы министерств, агентств и акимов областей, городов Астаны и Алматы, к 20 июля 1999 года внести на рассмотрение Правительства предложения по внесению изменений и дополнений в Программу действий Правительства и План мероприятий по еҰ реализации.

3. Үкіметтің Бағдарламасы мен Іс-шараларының жоспары үстіміздегі жылдың екінші жарты жылдығының ішінде іске асырылатын және 2000 жылға ұсынылатын жедел шаралардың тізбесін қамтуы тиіс деп белгіленсін.
4. Мемлекеттік органдардың басшылары жұмыс тобының мүшелерін 1999 жылдың 12-19 шілдесінде осы өкімнің 2 және 3-тармақтарына сәйкес материалдарды дайындау үшін Қазақстан Республикасының Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігіне іс-сапарға жіберсін.
5. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен жұмыс үшін орталық және
жергілікті мемлекеттік органдардың мамандарын тартуға рұқсат етілсін.
6. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

3. Установить, что Программа и План мероприятий Правительства должны содержать перечень срочных мер, реализуемых в течение второго полугодия текущего года и рекомендуемых на 2000 год.
4. Руководителям государственных органов прикомандировать членов рабочей группы с 12 по 19 июля 1999 года в Агентство Республики Казахстан по экономическому планированию для подготовки материалов в соответствии с пунктами 2 и 3 данного распоряжения.
5. Разрешить рабочей группе в установленном порядке привлекать для
работы специалистов центральных и местных государственных органов.
6. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.
Кушенова Д.С.)