Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 26 маусымдағы N 165 Жарлығын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 10 шілде N 102-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауіпсіздігін қамтамасыз ету күштерінің қызметін жетілдіру жөніндегі
кейбір шаралар туралы" 1999 жылғы 26 маусымдағы N 165
U990165_
Жарлығын
іске асыру мақсатында:
1. Мына құрамда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің қайта ұйымдастырылатын Мемлекеттік шекара күзеті күштері мен
жекелеген ұйымдарының істері мен мүлкін Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің қарауына беру жөнінде комиссия құрылсын:
Елубаев Бауыржан          - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ысқақұлы                    қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары, төраға (келісім бойынша)
Комиссияның мүшелері:
Әбілғазин Данияр         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы                  вице-министрі - Қаржы министрлігі
Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Бұзыбаев Тоқтасын        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ысқақұлы                   қауіпсіздік комитетінің Шекара
қызметі директорының міндетін
уақытша атқарушы
Ертаев Бақытжан          - Қазақстан Республикасының Қарулы
Ертайұлы                   Күштері Бас штабының бастығы -
Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары
Иванова Наталья          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Николаевна                 министрлігінің Бюджет департаменті
құқық қорғау органдарының қорғаныс
кешені басқармасының бастығы
Танкеев Серікхан         - Қазақстан Республикасының
Әлиханұлы                  Қауіпсіздік кеңесі Хатшылығының бас
сарапшысы (келісім бойынша)
2. Комиссия 1999 жылдың 20 тамызына дейін тиісті мүлікті қабылдап алу-беру жөніндегі жұмысты аяқтауды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Әділет министрлігі, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (келісім бойынша) бірлесіп он күндік мерзім ішінде Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының 4-тармағырың 1), 2) тармақшаларын орындау жөнінде ұсыныс әзірлесін және Үкіметке енгізсін.
4. Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының
5-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің шекара қызметі мен Әскери институтын қаржыландыруды
қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 26 июня 1999 года № 165
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 1999 года № 102-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 26 июня
1999 года № 165
U990165_
"О некоторых мерах по совершенствованию
деятельности сил обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан":
1. Создать комиссию по передаче в установленном порядке в ведение
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан дел и имущества
реорганизуемых Сил охраны государственной границы и отдельных организаций
Министерства обороны Республики Казахстан в следующем составе:
Елубаев Бауржан Ыскакулы              - заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан, председатель
(по согласованию)
Члены комиссии:
Абулгазин Данияр Рустемович          - вице-Министр финансов -
Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Бузубаев Токтасын Искакович          - временно исполняющий обязанности
Директора Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Ертаев Бахытжан Ертаевич             - Начальник Генерального штаба
Вооруженных Сил - первый
заместитель Министра обороны
Республики Казахстан
Иванова Наталья Николаевна           - начальник управления оборонного
комплекса правоохранительных органов
Бюджетного департамента Министерства
финансов Республики Казахстан
Танкеев Серикхан Алиханович          - главный эксперт Секретариата Совета
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
2. Комиссии обеспечить завершение работы по приему-передаче соответствующего имущества до 20 августа 1999 года.
3. Министерству обороны, Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в десятидневный срок разработать и внести в Правительство предложения по исполнению подпунктов 1)-2) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан.
4. Министерству финансов обеспечить финансирование Пограничной службы и военного института Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в соответствии с подпунктом 1) пункта 5 Указа Президента Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)