Қазақстан Республикасының кейбір шаруашылық жүргізуші субъектілерінің "Ресей БЭЖ" РАҚ-ның алдындағы берешектерін қайта құрылымдау жөніндегі жекелеген мәселелер
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 20 тамыз N 124-ө
"Ресей БЭЖ" РАҚ-мен келіссөздер жүргізу үшін қадамдар жасау мақсатында Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сыртқы істер министрі Қ.К.Тоқаев, Қазақстан Республикасының Әділет министрі Б.Ә.Мұхамеджанов, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы Д.Р.Әбілғазин және "KEGOC" электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының президенті Е.Д.Фельд екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне "Ресей БЭЖ" РАҚ-ның алдындағы электр энергиясын тұтынғаны үшін "Қазақстанэнерго" ҰЭЖ-ның борыштары мен Қазақстан Республикасының
шаруашылық жүргізуші субъектілерінің борыштарын өтеудің тетігі жөнінде,
сондай-ақ Ресей жағымен бірлесіп "Северный" кеніші" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі мен "Екібастұз ГРЭС-2" акционерлік қоғамының
қатысуымен бірлескен кәсіпорын құрудың мүмкіндігі жөнінде ұсыныс енгізсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Отдельные вопросы по реструктуризации задолженности перед РАО "ЕЭС России" некоторых хозяйствующих субъектов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 1999 года № 124-р
С целью выработки подходов для ведения переговоров с РАО "ЕЭС России" Заместителю Премьер-Министра - Министру иностранных дел Республики Казахстан Токаеву К.К., Министру юстиции Республики Казахстан Мухамеджанову Б.А., Председателю Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Абулгазину Д.Р. и президенту открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" Фельду Е.Д. в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по механизму погашения долгов НЭС "Казахстанэнерго" и долгов хозяйствующих субъектов Республики Казахстан за потребленную электроэнергию перед РАО "ЕЭС России", а также по возможности создания совместно с Российской стороной совместного предприятия при участии товарищества с ограниченной ответственностью "Разрез "Северный" и акционерного общества "Экибастузская ГРЭС-2".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)