Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі N 59 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 20 қыркүйектегі N 134 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі N 59 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Байқоңыр" кешеніне түгендеу жүргізу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Бауыржан Сейфоллаұлы Тойбазаров - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының
бірінші орынбасары, тең төраға болып;
Мейрамкүл Алтынбекқызы Жүзбаева - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары, тең төраға болып;
Асқар Құлмұхамбетұлы Өртембаев пен Евгений Евгеньевич Доминов
комиссияның көрсетілген құрамынан шығарылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1999 года № 134-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59 следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по инвентаризации комплекса "Байконур":
Тойбазарова Бауржана Сайфуллаевича - первого заместителя Председателя
Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, сопредседателем;
Дузбаеву Мейрамкуль Алтынбековну - заместителя Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики
Казахстан, сопредседателем;
вывести из указанного состава комиссии Уртембаева Аскара
Калмухаметовича и Доминова Евгения Евгеньевича.
Премьер-Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Кушенова Д.С.)