Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығын іске асыру мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 30 желтоқсан N 180-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы 1999 жылғы 3 желтоқсандағы N 280 Жарлығының 4-тармағын іске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі (келісімі бойынша) заңдарда белгіленген тәртіппен, екі апта мерзімде "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Ақпарат және сынақ орталығы" мемлекеттік мекемесін құруды көздейтін қаулының жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігі мен оның аумақтық органдарының қызметін заңдарда белгіленген тәртіппен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігімен келісім
бойынша заңдарда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің
бұрын қабылдаған актілерін Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы
3 желтоқсандағы N 280 Жарлығына сәйкес келтіру жөнінде ұсыныс енгізсін.
4. Осы өкімнің атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 180-р
В целях реализации пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы":
1. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) в установленном законодательством порядке в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления, предусматривающий создание государственного учреждения "Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы".
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить финансирование деятельности Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и его территориальных органов.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан по согласованию с Агентством Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан предложение о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года N 280.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)