Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Регламентіне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 1 нормативтік қаулысы
«Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 9-бабының 2-тармағына және 41-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі Регламентінің 29-тармағының үшінші абзацына және 34-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің 2002 жылғы
19 сәуірдегі № 1 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Конституциялық Кеңесінің Регламентіне (Қазақстан Республикасы
Конституциялық Кеңесінің Жаршысы, 2002 жыл, № 5-басылым; «Юридическая
газета» 2002 жылғы 15 мамырдағы № 19; «Юридическая газета» 2009 жылғы
18 ақпандағы № 25 (1622)) мынадай мазмұндағы өзгеріс енгізілсін:
24-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Конституциялық Кеңестің қаулысын не оның қарар бөлігін төрағалық етуші Конституциялық Кеңес мүшелерінің және Кеңес отырысына қатысушылардың алдында жариялайды.».
2. Осы нормативтік қаулы республикалық ресми басылымдарда қазақ
және орыс тілдерінде жариялансын.
3. Нормативтік қаулы оны қабылдаған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Конституциялық Кеңесінің
Төрағасы                              И. Рогов

"О внесении изменения в Регламент Конституционного Совета Республики Казахстан"
Нормативное постановление Конституционного Совета Республики Казахстан от 12 января 2011 года № 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 2 статьи 41 Конституционного закона Республики Казахстан «О Конституционном Совете Республики Казахстан», абзацем третьим пункта 29 и пунктом 34 Регламента Конституционного Совета Республики Казахстан Конституционный Совет Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в Регламент Конституционного Совета Республики Казахстан, утвержденный постановлением Конституционного Совета Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года № 1 (Вестник Конституционного Совета Республики Казахстан, 2002 год, выпуск № 5; «Юридическая газета» от 15 мая 2002 года № 19; «Юридическая газета» от 18 февраля 2009 года № 25 (1622)), изменение следующего содержания:
Абзац второй пункта 24 изложить в следующей редакции:
«Постановление Конституционного Совета либо его резолютивная часть оглашаются председательствующим в присутствии членов Конституционного Совета и участников заседания.».
2. Опубликовать настоящее нормативное постановление на казахском и русском языках в официальных республиканских печатных изданиях.
3. Нормативное постановление вступает в силу со дня его принятия.
Председатель Конституционного
Совета Республики Казахстан                И. Рогов