Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 506 қаулысына түсініктеме
Электр тұрмыстық тауарларының рыногын дамыту үшін қажетті құқықтық және экономикалық жағдайлар жасау үшін Үкіметтің 2005 жылғы 25 мамырдағы N 506 қаулысымен "Тауарлардың кедендік құнын айқындаудың резервтік әдісін қолдану кезінде пайдаланылатын ақпараттық анықтамалық туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 тамыздағы N 794 қаулысына Сауда компаниялар мен электр тұрмыстық, компьютерлік техниканы және күрделі техникалық жүйелерді тауар өндірушілерінің қазақстандық қауымдастығы бірлестігінің (КАТЭКС) Қазақстан Республикасына импортталатын электр тұрмыстық тауарларына арналған бағалар жөніндегі ақпараттық анықтамалығына бекітілген өзгеріс енгізілді.
Ақпараттық анықтамалық әкелінетін электр тұрмыстық тауарлардың құнын өндірушілердің атауына, бренді және басқа да сапалық және техникалық сипаттамаларға байланысты бөлуге бағытталған.
Аталған анықтамалық кедендік құнды айқындаудың резервтік әдісін қолдану кезінде ғана пайдаланылатын болады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Кедендік бақылау комитеті

"О внесении дополнения в постановление Правительства Республики от 8 августа 2003 года N 794"
Комментарий к постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2005 года N 506
Для создания необходимых правовых и экономических условий для развития рынка электробытовых товаров постановлением Правительства N 506 от 25 мая 2005 года внесено
дополнение в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2003 года
N 794 "Об информационных справочниках, используемых при применении резервного метода
определения таможенной стоимости товаров", которым утвержден информационный справочник по ценам на импортируемые в Республику Казахстан электробытовые товары Объединения юридических лиц Казахстанской ассоциации торговых компаний и товаропроизводителей электробытовой, компьютерной техники и сложных технических систем (КАТЭКС).
Информационный справочник направлен на разграничение стоимости ввозимых электробытовых товаров в зависимости от наименования производителей, бренда и других качественных и технических характеристик.
Указанный справочник будет использоваться только при применении резервного метода
определения таможенной стоимости.
Комитет таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан