"ҚХЖБ-топ" Ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 21 қаңтар N 326
Қазақстан Республикасының қаржы жүйесін оңтайландыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "ҚХЖБ-топ" Ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясын" құру туралы" 1998 жылғы 2 шілдедегі N 4003 U984003_ Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 21, 177-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) "ҚХЖБ-топ" Ұлттық инвестициялық қаржы акционерлік компаниясы"
жабық акционерлік қоғамын таратуды қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылдаған шешімдерін осы
Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп"
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года N 326
В целях оптимизации финансовой системы Республики Казахстан постановляю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 2
июля 1998 года № 4003
U984003_
"О создании "Национальной инвестиционной
финансовой акционерной компании "НСБК-групп" (САПП Республики Казахстан,
1998 г., № 21, ст. 177).
2. Правительству Республики Казахстан:
1) обеспечить ликвидацию закрытого акционерного общества
"Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп";
2) привести ранее принятые решения Правительства Республики Казахстан
в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан