"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы, штат саны және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін органдар мен лауазымды адамдардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 12 мамыр N 391. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002.02.11. N 806 жарлығымен. ~U020806
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 U990089_ Жарлығының 1-тармағының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны 317 бірлік мөлшерінде белгіленсін".
2. Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89
U990089_
Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті
Әкімшілігінің құрылымына Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік кеңесінің
Экономикалық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі бөлімі енгізілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 391. (Утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 806 ~U020806 )
Постановляю:
1. Абзац первый пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 U990089_ изложить в следующей редакции: "Установить штатную численность Администрации Президента Республики в количестве 317 единиц".
2. Ввести в структуру Администрации Президента Республики Казахстан,
утвержденную Указом Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года
N 89, Отдел по вопросам экономической безопасности Совета безопасности
Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)