Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 22 мамыр N 401. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 152 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай Жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тізілімі мен Мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптік жаза қолдану тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317 U990317_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1999 ж., N 58, 559-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тізілімінде:
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясының мүшелері (мемлекеттік қызметшілер мәртебесін иеленушілер) және мемлекеттік инспекторлары," деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау бөлімінің мемлекеттік инспекторлары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымдық бөлімшелерінің мемлекеттік инспекторлары";
2) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік саяси қызметшілері антының мәтінін және Қазақстан Республикасы мемлекеттік саяси қызметшілерінің ант беру тәртібін бекіту туралы" 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 372 U000372_ Жарлығында:
2-тармақтың 2) тармақшасының төртінші абзацында "Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссияның мемлекеттік қызметшілер
мәртебесі бар мүшелері", "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі
мемлекеттік комиссияның мемлекеттік инспекторлары" деген сөздер алынып
тасталсын;
3)
Ескерту. 3)-тармақша күшін жойды - ҚР Президентінің 2001.03.26. N 575
жарлығымен.
U010575_
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 мая 2000 года N 401. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 152 (вводится в действие с 01.01.2016).
Постановляю:
1. Внести изменения в следующие Указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ от 29 декабря 1999 года N 317 U990317_ "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан 1999 г., N 58, ст. 559):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном вышеназванным Указом:
исключить слова "Члены (обладающие статусом государственных служащих) и государственные инспектора Государственной комиссии Республики по борьбе с коррупцией,";
строку "Государственные инспектора Организационно-контрольного отдела Администрации Президента Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Государственные инспектора структурных подразделений Администрации Президента Республики Казахстан";
2) в Указ от 13 апреля 2000 года N 372 U000372_ "Об утверждении текста Присяги политического государственного служащего Республики Казахстан и Порядка принесения Присяги политическими государственными служащими Республики Казахстан":
в абзаце четвертом подпункта 2) пункта 2 исключить слова "члены
Государственной комиссии по борьбе с коррупцией, обладающие статусом
государственных служащих", "государственные инспектора Государственной
комиссии по борьбе с коррупцией";
3) (Подпункт 3 утратил силу - Указом Президента РК от 25 марта 2001
г. N 575
U010575_
)
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)