Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 26 қаңтар N 542. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002.02.11. N 806 жарлығымен. ~U020806
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны, құрылымы және Қазақстан Республикасы Президентінің қызметін қамтамасыз ететін лауазымды адамдардың тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 24 наурыздағы N 89 U990089_ Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті
Әкімшілігінің құрылымындағы:
"Президенттің Парламент Сенатындағы Өкілі
Президенттің Парламент Мәжілісіндегі Өкілі" деген жолдар мынадай
редакцияда жазылсын:
"Президенттің Парламенттегі Өкілдігі".
2. Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 4 сәуірдегі N 1623
N941623_
өкімінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89
Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 2001 года N 542. Утратил силу - Указом Президента РК от 11 февраля 2002 г. N 806 ~U020806
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 1999 года N 89 U990089_ "О штатной численности, структуре Администрации Президента Республики Казахстан и перечне должностных лиц, обеспечивающих деятельность Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
в структуре Администрации Президента Республики Казахстан,
утвержденной названным Указом, строки:
"Представитель Президента в Сенате Парламента
Представитель Президента в Мажилисе Парламента"
изложить в следующей редакции:
"Представительство Президента в Парламенте".
2. Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики
Казахстан от 4 апреля 1994 года N 1623
N941623_
.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)