Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2000 жылғы таза табысының жұмсалуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 6 маусым N 623
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының ұсынысы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2000 жылғы қызметінің қорытындысы бойынша күтіліп отырған таза табыстан:
1) жарғылық капиталға - 5 465 643 мың теңге;
2) резервтік капиталға - 0;
3) республикалық бюджет кірісіне - 6 081 660 мың теңге жіберілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об использовании чистого дохода Национального Банка Республики Казахстан в 2000 году
Указ Президента Республики Казахстан от 6 июня 2001 года N 623
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 30 марта
1995 года
Z952155_
"О Национальном Банке Республики Казахстан" постановляю:
1. По предложению Правления Национального Банка Республики Казахстан
ожидаемый по итогам деятельности Национального Банка Республики Казахстан
в 2000 году чистый доход направить:
1) в уставный капитал - 5 465 643,0 тыс. тенге;
2) в резервный капитал - 0;
3) в доходы республиканского бюджета - 6 081 660,0 тыс. тенге.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)