Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 7 ақпан N 802. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабы 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген N 2 қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 7 ақпандағы
N 802 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 20 наурыздағы
N 88 Жарлығына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің
құрамы
Тұрақты мүшелері:
Тасмағамбетов - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы Премьер-Министрі
Әбіқаев Нұртай - Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігінің
Басшысы
Тәжин - Қазақстан Республикасы
Марат Мұхамбетқазыұлы Президентінің ұлттық
қауіпсіздік мәселелері
жөніндегі көмекшісі -
Қазақстан Республикасы
Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы
Дүтбаев - Қазақстан Республикасының
Нартай Нұртайұлы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы
Мүшелері:
Әбдікәрімов - Қазақстан Республикасы
Оралбай Әбдікәрімұлы Парламенті Сенатының Төрағасы
(келісім бойынша)
Тұяқбай - Қазақстан Республикасы
Жармахан Айтбайұлы Парламенті Мәжілісінің
Төрағасы
(келісім бойынша)
Тоқаев - Қазақстан Республикасының
Қасымжомарт Кемелұлы Мемлекеттік хатшысы -
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Бас
Рашид Төлеутайұлы прокуроры
Павлов - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич Премьер-министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасының қаржы министрі
Алтынбаев - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Қапашұлы Қорғаныс министрі
Сүлейменов - Қазақстан Республикасының Ішкі
Қайырбек Шошанұлы істер министрі

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года № 88
Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года № 802. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44
K951000_
Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999
года № 88
U990088_
"О Совете Безопасности Республики Казахстан" следующее
изменение:
приложение № 2, утвержденное вышеназванным Указом, изложить в
редакции согласно приложению.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 февраля 2002 г. № 802
Приложение № 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 20 марта 1999 г. № 88
Состав
Совета Безопасности Республики Казахстан
Постоянные члены:
Тасмагамбетов - Премьер-Министр Республики Казахстан
Имангали Нургалиевич
Абыкаев - Руководитель Администрации Президента
Нуртай Республики Казахстан
Тажин - Помощник Президента Республики Казахстан
Марат Мухамбетказиевич по вопросам национальной безопасности -
Секретарь Совета Безопасности Республики
Казахстан
Дутбаев - Председатель Комитета национальной
Нартай Нуртаевич безопасности Республики Казахстан
Члены:
Абдыкаримов - Председатель Сената Парламента Республики
Оралбай Абдыкаримович Казахстан (по согласованию)
Туякбай - Председатель Мажилиса Парламента Республики
Жармахан Айтбайулы Казахстан (по согласованию)
Токаев - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Тусупбеков - Генеральный прокурор Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Павлов - Заместитель Премьера-Министра Республики
Александр Сергеевич Казахстан - Министр финансов Республики
Казахстан
Алтынбаев - Министр обороны Республики Казахстан
Мухтар Капашевич
Сулейменов - Министр внутренних дел Республики Казахстан
Каирбек Шошанович
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)