Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлауды 2002 жылғы 8 қазанға тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 7 тамыз N 918
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы K951000_ Конституциясының 44-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Z952464_ заңының 69-бабына сәйкес және 1997 жылғы қазанда сайланған Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары өкілеттігінің конституциялық мерзімінің аяқталуына байланысты қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау 2002 жылғы 8 қазанға тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау іс-шаралары Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Z952464_ заңында белгіленген ережелерге сәйкес және мерзімде өткізіледі деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі, облыстардың және Алматы мен
Астана қалаларының әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттарын сайлауды ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылай
қамтамасыз ету жөніндегі барлық қажетті шараларды кідіріссіз қолдансын.
4. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2002 жылғы 7 тамыз
N 918
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О назначении на 8 октября 2002 года выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 918
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии с подпунктом 2) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан, статьей 69 Конституционного закона Республики Казахстан Z952464_ "О выборах в Республике Казахстан" и в связи с истечением конституционного срока полномочий депутатов Сената Парламента Республики Казахстан, избранных в октябре 1997 года, постановляю:
1. Назначить на 8 октября 2002 года выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Установить, что избирательные мероприятия по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан проводятся в соответствии с правилами и в сроки, установленные Конституционным законом Республики Казахстан Z952464_ "О выборах в Республике Казахстан".
3. Правительству Республики Казахстан, акимам областей и городов
Алматы и Астаны безотлагательно принять все необходимые меры по
организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению
выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)