Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 801 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 15 қараша N 974. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.08.24. N 1426 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына  сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 801  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 37-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацындағы "орталық атқарушы" деген сөздер "уәкілетті" деген сөзбен ауыстырылсын;
9) тармақшаның үшінші абзацындағы "бюджеттік бағдарламаларды іске асыру нәтижелері туралы Қаржы министрлігінің ақпараты негізінде" деген сөздер алынып тасталсын;
17-тармақтағы "Қаржы министрлігіне" деген сөздер "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801
Указ Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 974. Утратил силу - Указом Президента РК от 24 августа 2004 года N 1426 (U041426)
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ  Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 801 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 37) следующие изменения:
в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 5:
в абзаце первом подпункта 3) слова "центральным исполнительным" заменить словом "уполномоченным";
в абзаце третьем подпункта 9) слова "на основании информации Министерства финансов о результатах реализации бюджетных программ" исключить;
в пункте 17 слова "Министерство финансов" заменить словами "Министерство экономики и бюджетного планирования".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан