Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 қыркүйектегі N 1189 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"Актілер жинағында" және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Конституциясы  44-бабының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі оны Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігіне және Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігіне бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) қайта ұйымдастырылатын мемлекеттік органның штат санын қайта бөлуді қамтамасыз етсін;
2) осы Жарлықты іске асыру жөнінде өзге де қажетті шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6  Жарлығының 1-тармағына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы абзац алынып тасталсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі";
мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігі;
Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі".
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1189. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с подпунктом 3)  статьи 44  Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Реорганизовать Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан путем его разделения на Министерство культуры Республики Казахстан и Министерство информации Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан:
1) обеспечить перераспределение штатной численности реорганизуемого государственного органа;
2) принять иные необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. В пункт 1  Указа  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" внести следующие изменение и дополнение:
исключить абзац следующего содержания:
"Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан";
дополнить новыми абзацами следующего содержания:
"Министерство культуры Республики Казахстан;
Министерство информации Республики Казахстан".
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан