Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi депутаттарының кезектi сайлауын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 маусымдағы N 1392 жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының  85-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Парламентінiң Мәжiлiсi депутаттарының кезекті сайлауы 2004 жылғы 19 қыркүйекке тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Yкiметi, облыстар, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi депутаттарының сайлауын ұйымдастыру, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету жөнiндегi барлық қажеттi шараларды мүлтiксiз қабылдасын.
3. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О назначении очередных выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июня 2004 года N 1392
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В соответствии с подпунктом 2)  статьи 44 Конституции Республики Казахстан,  статьей 85 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" постановляю:
1. Назначить очередные выборы депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан на 19 сентября 2004 года.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны и Алматы безотлагательно принять все необходимые меры по организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан