Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1503 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 240 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 25.04.2016 № 240 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерін құру, қайта құру және олардың қызметтерін тоқтату тәртібін реттеу мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысын бекіту туралы" N 217 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 47, 430-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысы:
мынадай мазмұндағы 3-1-баппен толықтырылсын:
"3-1 бап. Консулдық мекемелер:
1) бас консулдықтар - Қазақстан Республикасы Президенті жарлықтарының;
2) консулдықтар, вице-консулдықтар және консулдық агенттіктер - Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулыларының;
3) консулдық бөлімдер - Сыртқы істер министрі бұйрықтарының негізінде құрылады, қайта құрылады және өз қызметтерін тоқтатады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217
Указ Президента Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1503. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 25 апреля 2016 года № 240
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 25.04.2016 № 240.
В целях урегулирования порядка учреждения, реорганизации и прекращения деятельности консульских учреждений Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 "Об утверждении Консульского устава Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 430) следующее дополнение:
в Консульском уставе Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
дополнить статьей 3-1 следующего содержания:
"Статья 3-1. Консульские учреждения создаются, реорганизуются и прекращают свою деятельность на основании:
1) указов Президента Республики Казахстан - генеральные консульства;
2) постановлений Правительства Республики Казахстан - консульства, вице-консульства и консульские агентства;
3) приказов Министра иностранных дел Республики Казахстан - консульские отделы.".
2. Настоящий Указ вcтупает в cилу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан